Senior Online Specialist

Praha

Průkaz ISIC a celý ekosystém kolem něj přechází do online prostředí. To přináší nespočet výzev a změn, ale také obrovskou spoustu nových příležitostí! Abychom je dokázali správě využít a neztráceli čas na slepých cestách, hledáme nového kolegu, který by nám s tím pomohl.

Představujeme si tě jako zkušeného experta v oblasti online marketingu, který zná velmi dobře online marketingové nástroje a kanály a umí jejich potenciál využít zejména na strategické úrovni.

Co bude tvým úkolem

Tvým denním chlebem bude zadávání a vytváření online kampaní, a to buď specialistům, nebo digitální agentuře. Staneš se parťákem a oporou specialistům, kteří tvoří obsah na web a sociální sítě a společně budete tvořit strategii nejen pro tyto kanály, ale i pro jednotlivé obchodní segmenty. Budeš analyzovat kampaně a navrhovat jejich optimalizace a úpravy – rozeznáš, jestli je potřeba vylepšit cílení nebo upravit grafiku.

Customer journey pro tebe není velká neznámá – budeš pracovat na její optimalizaci podle zákaznické zpětné vazby ve spolupráci s naším UX specialistou.

Tvým úkolem bude také dohled nad naší mailingovou komunikací a sem tam připravíš ve spolupráci s kolegy i e-mailové šablony.

Jak si tě představujeme?

Jednoduše jako digitálního superhrdinu s duší markeťáka, který zachrání každou naši kampaň a pod jeho rukou bude online svět jen vzkvétat. Superhrdinu, který se vyzná v technologií a diskuse s IT oddělením pro něj není utrpením, ale potěšením.

Máš zkušenosti ve světě onlinu a digitálu a víš, jak jednotlivé kanály propojit a využít tak, aby se zvýšil výkon i prodej, ale také konzumace webu a sociálních sítí.

Jsi samostatný(á) a zodpovědný(á), ale uprostřed týmu se cítíš jako ryba ve vodě, protože se staneš také poradcem(kyní) a konzultantem(kou) pro další kolegy z obchodu a produktového oddělení.

Must have nového kolegy je pak analytické myšlení a práce s Google Analytics a výborná znalost MS Excel a dalších MS Office nástrojů.

Výhodou pak budiž znalost nástrojů Mautic, SAS, Exponea a jim podobných.

S námi nás získáš:

Zajímavá a různorodá práce pro úspěšnou mezinárodní společnost a prestižní značku

Zaměstnání na hlavní pracovní poměr nebo spolupráci na IČO – prostě jak ti to bude vyhovovat

Home office dle domluvy v kombinaci s prací v moderních kancelářích v Holešovicích

Další vzdělávání ve tvém oboru a příspěvek na jazykové kurzy

Pružná pracovní doba a 25 dní dovolené

Pracovní notebook

Občerstvení na pracovišti (čaj, káva, svačiny) a stravenkový paušál

Bezplatná Alive karta, MultiSport za zvýhodněných podmínek

V létě volné vstupenky na partnerské hudební festivaly, během roku spousta obdobných zaměstnaneckých výhod

Zaujala tě nabídka?

Odpovědí na inzerát nám zašli svůj životopis s motivačním dopisem, proč chceš pracovat zrovna u nás. Těšíme se na tebe!    Tato stránka je chráněná službou reCAPTCHA a platí zde Zásady ochrany soukromí a Smluvní podmínky společnosti Google.