226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Sendvičové království SUBWAY® nabízí slevu na ISIC

Kdo nezná restaurace SUBWAY®, jako by nebyl. Málokdo však ví, že se jedná vůbec o největší řetězec rychlého občerstvení na světě, co se počtu poboček týká. Ano, je větší i než velký bratr se zlatými oblouky. Zajímá vás víc? Čtěte dál…

Subway 2Vítejte ve světě SUBWAY®! V místě, kde máte naprosto volnou ruku ve výběru ingrediencí na váš sendvič. A že je z čeho vybírat! Nabízíme několik druhů lahodných mas, pestrou škálu čerstvé zeleniny, sýry na zpestření, variaci dressingů, které sendvič skvěle dochutí a v neposlední řadě více než štědrý výběr čerstvě upečeného pečiva. Sendvič vám dle libosti rádi zapečeme k dokonalosti a na své si u nás přijdou i milovníci sladkého pokušení, které pečeme ve formě delikátních cookies. A těm odolá opravdu málokdo.

Narozdíl od mnoha konkurenčních řetězců si u nás můžete pochutnat na ryze veganské variantě sendviče nebo na sendvičích s méně než šesti gramy tuku. U nás si vybere úplně každý. A jelikož fandíme všem, kteří hrdě bojují na poli školství, rozhodli jsme se, že každého majitele průkazu ISIC za návštěvu v restauraci SUBWAY® odměníme. Jak? Je to prosté. Ke koupi libovolného 15cm sendviče a 0,5l nápoje vám přidáme další 15cm sendvič ve stejné nebo nižší hodnotě zdarma. To zní fér, nemyslíte?

A závěrem pár oslnivých statistik! Pokud máte ambice vyzkoušet úplně všechny kombinace sendvičů, které na světě nabízíme, je na čase začít. Máme jich totiž několik set milionů. Každý den pro vás vykouzlíme přes 7 a půl milionu sendvičů a navštívit nás můžete ve více než 42 tisících pobočkách! Krom tradičních restaurací sídlíme místy i v kostele, na čerpacích stanicích nebo na parníku. Jsme prostě cool.

Facebook? Máme! A navíc na něm dost často soutěžíme, takže jen blázen by nás nelajkoval!

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]