Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Informace o koronaviru pro klienty ISIC cestovního pojištění jsou připraveny zde nebo je lze získat na infolince pojišťovny UNIQA na tel. čísle +420 488 125 125

Se Škodovkou na cestách. Potkali jste nás?

Každý rok za vámi vyrážíme na univerzity, veletrhy i sportovní akce. Pořádáme workshopy, přednášky a necháváme vás nahlížet pod kapoty automobilů a do střežených prostor našich závodů. Nestihli jste nás v roce 2017? Nevadí, i ten příští bude stát za to!

Putují vaší krví jedničky a nuly?
Zajímá vás SAP, IoT, Big data nebo virtuální realita? Do roku 2018 pro vás připravujeme celou řadu hackathonů, pracovních veletrhů a spoustu dalších akcí, kde můžete potkat IT odborníky nejprogresivnějšího průmyslového odvětví současnosti. Už v únoru Žijeme IT v Brně a v Praze nás pak potkáte na UnIT hackathonu na ČVUT.

Sníte o práci v Technickém vývoji?
Láká vás Design, ConnectedC@r, vývoj motorů, crash testy nebo třeba koncepční dimenzování? Chcete se stát součástí vysoce moderního Technického vývoje? I na vás myslíme. Budeme se na vás těšit na konferencích, workshopech, soutěžích a všude tam, kde talentovaní technici a budoucí vývojáři jsou. Nenechte si v Brně ujet možnost zúčastnit se inženýrské soutěže pro techniky – EBEC. Pro všechny holky, slečny i dámy pak připravujeme GirlsDay u nás v Mladé Boleslavi.

Nenechte si nás ujet!
Během roku se na vás těšíme v Liberci, Hradci, Plzni, Ostravě, Košicích a v dalších univerzitních městech. Dozvíte se od nás o možnostech spolupráce ve ŠKODA AUTO, můžete si domluvit placené stáže, vedení závěrečných prací, nebo se zapojit doktorandského či Trainee programu. Je čas vyjet na světovou jízdu skutečného úspěchu!

Kde nás můžete potkat? Kontrolujte kalendář událostí a zjistěte, co pro vás chystáme a kam máme namířeno!

Chcete získávat zkušenosti ve ŠKODA AUTO? Jděte na www.skoda-kariera.cz a dozvíte se vše, co potřebujete!

skoda

Související články