226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Sázavafest 2016 láká na hvězdy hudebního i divadelního nebe

Letošní Sázavafest představí mimo jiné, to nejlepší z československé hudební scény : Chinaski, No Name (SK), Monkey Business, Mig 21, Ewa Farna, Majk Spirit (SK), Ine Kafe (SK), Michal Hrůza, Xindl X, Vladimír 518, Slza, Kristina (SK), Marek Ztracený, Keks, Jana Koubková.

Dále v tomto roce festival chystá několik zahraničních jmen – M.I.N.E., sólový projekt Markuse Meyna, frontmana legendární skupiny Camouflage. Odbude si českou premiéru právě na Sázavafestu. Další hvězdy, které se představí – němečtí Final Stair, rakouská kapela Kitty in a Casket či zpěvačka Meg Pfeiffer.

Českého zastoupení se mimo zmíněné ujme Michal Šindelář, který oslaví 20 let na hudební scéně. Rovněž slovenská kapela No Name oslaví 20 let na scéně a připravuje speciální vystoupení s Chinaski. Festival se rozhodl po loňském úspěchu dát prostor Pavlu Calltovi, vystoupí hned 2x.

Projekt „10 let nad vodou“ přinese exkluzivní vystoupení hvězd Hudebního divadla Karlín s živým orchestrem, pěveckou company a s těmi největšími „peckami“, které bylo dosud možné slyšet i vidět jen v klasickém kamenném divadle – tedy za dobu, která uběhla od znovuotevření zrekonstruované budovy divadla, zničené povodněmi v roce 2002.

Sázavafest podporuje také hudební soutěže. Vítězové soutěže regionálních kapel, pořádanou ve spolupráci s Krajem Vysočina a vítěz University Band Contest – soutěž vysokoškolských kapel, vystoupí právě u nás.

Celý festival ve středu zahájí Kamil Střihavka a Lucie Bílá! Návštěvníci se mohou těšit na plnohodnotné nezkrácené koncerty, jaké zažijí jen na turné. Předprodej na středu 3.8.2016 spouštíme rovněž 1.3.2016.

„Hlavním partnerem festivalu“ se stává EP ENERGY TRADING, a.s., která je spolehlivým dodavatelem elektřiny a zemního plynu v ČR a SR.

Více na www.sazavafest.cz

2016_SF_flyer

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]