226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Sázavafest 2015 v létě oslaví již 15 let existence

Na přelomu července a srpna (30. 7. – 1. 8. 2015) proběhne tradiční Sázavafest, již po patnácté. Celý víkend proběhne, taky tradičně, v areálu zámeckého lesoparku ve Světlé nad Sázavou.

K již potvrzeným zásadním učinkujícím jako například Tomáš Klus, Mig 21, Tata Bojs, Wohnout, Vypsaná Fixa, Škwor, Xindl X, Kamil Střihavka, Sto Zvířat (a další) a v neposlední řadě kultovním Alphaville (DE) přibývají nová zajímavá jména:

Z legend Václav Neckář (tentokrát za zády s kapelou Fiha) a Vladimír Mišík, z aktuálních hvězd s novou mízou zářící Ewa Farna a plejáda fresh jmen jako Voxel (internetový Český slavík Mattoni 2014), Atmo Music, Elis nebo Pavel Callta. Výčet nově potvrzených doplňují klubové stálice UDG a The Chancers.

Sázavafest oslaví 15 let a to je důvod k vytvoření jedinečných zážitků nejen na speciálním Muzikus Unplugged Stage – autorská čtení v čele s Michalem Vieweghem, taneční vystoupení, divadla jako například v pátek i v sobotu večer hrající soubor Na Stojáka v čele s komikem Lukášem Pavláskem a také bubenická show v podání Drum Circle. Na hlavní scéně Tomáš Klus slibuje jedinečné vystoupení se speciálními aranžemi a zajímavými hosty, které bude možno zažít pouze ve Světlé nad Sázavou. Sto Zvířat připravují akustický speciální blok vedle hlavního vystoupení, obdobně se jedná i s Xindlem X, Wohnouty, Pavlem Calltou a dalšími.

Partnerem Sázavafestu je Český slavík Mattoni. Vítěz hlasování kategorie Objev roku 2014 – zpěvačka Elis tak díky této spolupráci vystoupí i v rámci festivalu.

[dt_highlight color=“#4ebcbd“]ISIC TIP: Využijte od 1. března ISIC slevu 20 % ze vstupného.[/dt_highlight]

 

Doprovodné akce u příležitosti 15ti let festivalu:

4.4. Jarní Sázavafest v klubu Klondike, Pec pod Sněžkou – vystoupí Xindl X, Sto Zvířat, Pavel Callta a Prague Swingmasters.

22.5. Sázavafest Warm Up v klubu Oko, Havlíčkův Brod – vystoupí Sto Zvířat, Prague Swingmasters a další v jednání.

 

Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal na www.ticketportal.cz.

 

Pro více informací o Sázavafestu 2015 sledujte www.sazavafest.cz nebo www.facebook.com/sazavafest.official.

 

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]