Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Faq
  • Čeština

Průkazy ISIC/ITIC můžete nadále objednávat online s doručením k vám domů. Aktuální otevírací dobu partnerských výdejních míst najdete zde.

Informace o koronaviru pro klienty ISIC cestovního pojištění jsou připraveny zde nebo je lze získat na infolince pojišťovny UNIQA na tel. čísle +420 488 125 125

S Leo Express na léto do střední Evropy nebo na Ukrajinu s 15% slevou

Zkouškové je již v plném proudu a určitě přemýšlíte, jak si alespoň na chvíli odpočinout. Vyrazte pohodlným autobusem nebo vlakem na jednodenní nebo i vícedenní výlet s Leo Express. Pokud máte ISIC, máte u nás slevu 15 % a další výhody jisté 😉

S Leo Express se můžete i během zkouškového vydat na zajímavá místa v Čechách i zahraničí. Navíc do řady destinací si můžete jet odpočinout na jeden den. Pokud někteří z Vás mají již zkouškové za sebou, nevadí, tipy jsme sepsali tak, abychom Vám rozšířili obzory i o ty méně známé, ale přesto velmi atraktivní destinace. Pokud pojedete s námi a máte ISIC, dostanete 15% slevu. Zároveň čím více s námi cestujete, tím vyšší odměnu získáte, třeba až 10 % nazpět na Váš další výlet. Stačí být členem Smile klubu.

Jednodenní výlet
Pokud máte zrovna mezi zkouškami a chtěli byste si alespoň na chvíli odpočinout a poznat zajímavá místa v Čechách i zahraničí. Připravili jsme pro Vás pár tipů na jednodenní výlety. Za památkami anebo nákupy se určitě vydejte do Regensburgu nebo do nedalekých Drážďan, kam Vás dovezeme naším pohodlným autobusem za bezkonkurenční čas i cenu, navíc na obhlídku města budete mít více než 7 hodin. Stále populárnějším je polský Krakov, který Vás osloví především kvůli příznivým cenám a bohaté historii. Pokud chcete raději zůstat v tuzemsku, stálicí je určitě Český Krumlov, Olomouc, industriální Ostrava a nebo mladé studentské město – Zlín.

Vícedenní výlet
Pokud již máte po zkouškách a chcete vyrazit na více dnů, naším jednoznačným doporučením je Ukrajina. Vydejte se s Leo Express do Lvova a nebo prozkoumejte Zakarpatskou oblast, která byla kdysi součástí bývalého Československa, a odkazy na tuto éru na Vás dýchají z každého rohu. Příznivé ceny, krásná příroda, milí lidé – to je dnešní západní Ukrajina.

Pokud máte raději přírodu či město ze sedadla svého kola, rádi Vám je přepravíme na našich autobusových i vlakových spojích. Toto léto je ve Vašich rukách i třeba kvůli nové mobilní aplikaci od Leo Express. Více tipů naleznete na našem webu.

Související články