226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

S kombinací Interrail a ISIC/ITIC na hranice za polovinu!

Chystáte se cestovat vlakem po Evropě a máte kartu ISIC nebo ITIC? Využijte jízdenku Interrail! Připravili jsme pro vás jedinečnou slevu na všechny typy vnitrostátních jízdenek z nástupní stanice na území ČR do pohraniční přechodové stanice a zpět.

Se síťovou jízdenkou Interrail si můžete velmi výhodně vlakem projet až 30 evropských zemí, a dostat se tak do více než 40 000 železničních stanic. Lze ji zakoupit pro mládež do 26 let, dospělé i seniory nad 60 let. Až 2 doprovázené děti s vámi jako bonus jedou zdarma, a to v obou vozových třídách. Jízdenky Interrail jsou nabízeny v řadě variant, aby maximálně posloužily nejrůznějším potřebám cestujících. Mezinárodní pokladny ČD nebo jejich smluvní partneři vám ji vystaví pro konkrétní zemi nebo i pro celou Evropu – jako měsíční, 22denní nebo 15denní doklad. Ve variantě flexi je na výběr cestování po 10 libovolných dní v rámci 22denní platnosti nebo po 5 dní v rámci platnosti 10denní. Jízdenka navíc platí i pro lodní linku mezi Itálií a Řeckem. Ceníky jednotlivých typů Interrail naleznete na www.cd.cz.

Protože je jízdenka Interrail určena výhradně k cestování v zahraničí, je třeba se k hranicím přepravit s běžnou vnitrostátní jízdenkou. Tu můžete nyní v mezinárodní pokladně ČD zakoupit po předložení Interrailu, průkazu ISIC nebo ITIC a slevového kódu, který získáte na www.mujisic.cz! Pro majitele průkazů na slevu ČD se zohlední slevový kód v hodnotě 50% i ze zlevněných jízdenek.

[dt_button size=“big“ animation=“none“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=“/mujisic/profil/“ target_blank=“true“]ZÍSKAT SLEVOVÉ KÓDY[/dt_button]

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]