fbpx
Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq

S batohy Case Logic do školy i za dobrodružstvím

Zabalit do batohu skripta, učebnice a školní pomůcky, ideálně ještě svačinu. S tím se potýkáme dnes a denně každý. Ten samý batoh pak o víkendu nebo o prázdninách neváháme naplnit do poslední kapsy a vyrazit za dobrodružstvím. Ať už na hory, k moři či jen tak po blízkém okolí, vždy se vyplatí znát triky, které ušetří spoustu místa.

Napište si balicí seznam. Není nic horšího, než zmateně pobíhat od skříně do koupelny a za pochodu přemýšlet, co vše se bude na cestách hodit. Sepište si dostatečně dopředu seznam věcí. Uvidíte, že v den balení jej ještě o nějakou položku zkrátíte.

Rolujte, rolujte, rolujte. Nejen do batohů Case Logic, ale i do kufrů a dalších zavazadel se vejde mnohem více, když oblečení srolujete. Navíc pevně srolované oblečení do ruliček zajistí, že i po dlouhém pobytu v zavazadle nebude nevzhledně pomačkané.

Ověřte si povolenou velikost zavazadel. Pokud cestujete letecky, vždy si před balením ověřte u zvolené letecké společnosti, kolik zavazadel a jaké velikosti s sebou můžete mít. Je dobré také vědět, jaký je příplatek za další či větší tašku.

Vrstvěte i uvnitř zavazadla. Usnadnění bezpečnostních kontrol a především orientaci v zavazadle pomůže zlepšit balení ve vrstvách. Oblečení mějte v jedné vrstvě, elektroniku (sluchátka, power banky, nabíječky, apod.) a kosmetiku také. Nebudete pak muset hledat spodní prádlo mezi krémem a šamponem.

Pořiďte si balicí pomůcky. Low-cost letecké společnosti, nebo jen výlet stopem s batohem na zádech. Takové situace vyžadují co největší úsporu místa. Pro tyto případy jsou perfektním pomocníkem kompresní sáčky, které ze zabaleného oblečení odsají vzduch a zmenší jejich objem.

Pro více informací o špičkových amerických batozích, brašnách a obalech sledujte www.caselogic.cz

Související články

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.