226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Rychlá jízda, zvuk motorů a vůně spálených pneumatik zaručena!

5. – 6. září 2015 se na polygonu v Mostu uskuteční závod Formula Student Czech Republic. Generálním partnerem této mezinárodní soutěže je ŠKODA AUTO, která již dlouhá léta podporuje mladé talenty.

Formula Student je soutěž pro týmy studentů technicky zaměřených středních a vysokých škol. Týmy mají za úkol navrhnout, postavit a na závod přivézt provozu schopnou formuli, přičemž musí dodržet základní pravidla soutěže. Soutěž je často označována přívlastkem inženýrská. To znamená, že týmy nejsou hodnoceny pouze výsledkem na trati, ale také v tzv. statických disciplínách. V těchto disciplínách je hodnocena nejen technická vyspělost vozu, design, postup při vývoji, ale i „business plán“, který ukáže znalost studentů i v jiných oblastech jako je prodej a marketing.

sf_90x126 Mezinárodní soutěž unikátních studentských formulí se pojede v České republice již potřetí v historii. Akce je zdarma přístupná každému, kdo trpí vášní pro rychlá auta.

Všichni automobiloví nadšenci budou mít možnost si během akce prohlédnout závodní vozy zblízka, promluvit si s jejich konstruktéry nebo navštívit stánek ŠKODA AUTO.

Na místě uvidíte nový Superb Combi, tým Výzkumu dopravní bezpečnosti, který vám na modelu auta v řezech dokáže bezpečnost vozů ŠKODA. Učni z učiliště ŠKODA AUTO vás seznámí s jejich povedeným designovým konceptem FUNstar a vystavena zde bude i maketa soutěžního speciálu Fabia R5, která zaznamenala na mezinárodních soutěžích rally své první triumfy.

Pro ty, co se nejen rádi baví, ale zároveň i vzdělávají, si ŠKODA AUTO připravila zajímavé přednášky jejích odborníků na témata:

    • Aktivní a pasivní bezpečnost
    • Technologie nové generace
    • Nová ŠKODA Superb

Přijďte si i Vy zvýšit hladinu adrenalinu v krvi!

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]