226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Rozjíždíme novou linku, pojeďte v tom s námi a využijte akční jízdenky!

Až na pláže Azurového pobřeží se bez jediného přestupu dostanete pohodlnými autobusy Eurolines. Na nové lince můžete poznat nové atraktivní města: Janov, Miláno, Nice a Lugano.
Mimořádné akční jízdenky: až do 11. 4. můžete poznat všechna tato města za 500 Kč za obousměrnou jízdenku!

Na co se můžete těšit?

JANOV – rybářské město plné architektonických skvostů, zákoutí a neopakovatelné atmosféry. Ochutnejte klasické pochoutky, pesto, trofette, farinata a minestrone, ty najdete téměř na každém rohu. Pojeďte ochutnávat.

Poznejte NICE – ráj Francouzské riviéry, bludiště obchodů, restaurací, kaváren a trhů. Večery přeplněné ulice lidmi, kteří se nechávají v barech unášet nočním životem.
Štěstí se vám vyhýbá obloukem? Tak neseďte doma a pojeďte mu naproti! Traduje se, že pokud si v MILÁNĚ stoupnete na podobiznu býka (konkrétně jeho přirození) a pravou patou se otočíte o 180°, stane se z vás přímo dítě štěstěny.

Švýcarské třetí nejdůležitější finanční, konferenční a bankovní město LUGANO je plné katedrál a kostelů, které stojí za to vidět a poznat.
My jsme pro vás našli ty nejpoutavější pamětihodnosti, a co všechno se dá v těchto evropských městech zažít. Vy už jen naplánujte kdy.

Lugano

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]