226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Prváci VŠE, těšte se na párty na Fakultním seznamováku!

Fakultní seznamovák, který letos funguje už 3. rokem a je organizovaný studenty VŠE, připravuje opravdový vychytávky na konec léta pro nastupující prváky.

Jedna z nejoblíbenějších aktivit je samozřejmě colour-fight, twerk, pole dance a zumba, ale pak jsou to i propracované dobrodružné soutěže spojené s cestou na šlapadlech a vědomostní soutěží v lese, teambuildingové a seznamovací hry nebo noční hra plná zombíků.

Samozřejmostí jsou i odborné přednášky týkající se jednotlivých fakult a oborů. Na jedno odpoledne zavítají na Fakultní seznamovák dokonce i učitelé a studentské organizace. Večery jsou plné hudby, tancování, táboráků, zpívání, picích a seznamovacích her, čeká vás i divadlo a koncert. V minulém roce se Fakultního seznamováku účastnilo více než 500 prváků. I letos se na tuto akci chystají stovky studentů z prvních ročníků na VŠE. Koncept je tvořen fakultně, to znamená, že v jednom termínu je v jednom areálu jedna fakulta. Fakulty nejsou děleny do více turnusů, aby se studenti seznámili právě s lidmi ze svého oboru. Tedy s lidmi, se kterými se budou setkávat denně ve škole na stejných předmětech. Odměny studenty určitě neminou. Instruktoři jsou aktivní a vyhledávají škálu různých sponzorů a získávají tak hodnotné ceny do soutěží a také dárky pro každého účastníka. Tohoto seznamováku se pravidelně účastní i starší studenti, kteří zde začali jako prváci. Mnozí z nich se stali dokonce organizátory. “Poprvé jsem přijel jako prvák, podruhé jsem si tu akci zopáknul jako druhák a potřetí jsem se rozhodl stát se jedním z organizátorů,” říká Dmitrij Hladký, student VŠE. Pokud nastupujete na VŠE, určitě si nenechte tuto akci ujít. Čeká vás spousta zábavy a přátel třeba na celý život! Více informací najdete na http://fakultniseznamovak.cz. Fakultní seznamovák

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]