Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Faq
  • Čeština

Průkazy ISIC/ITIC můžete nadále objednávat online s doručením k vám domů. Partnerská výdejní místa jsou vzhledem k mimořádné situaci uzavřena.

Informace o koronaviru pro klienty ISIC cestovního pojištění jsou připraveny zde nebo je lze získat na infolince pojišťovny UNIQA na tel. čísle +420 488 125 125

Koupit ISIC

Vzhledem k mimořádné situaci jsou až do odvolání uzavřena partnerská výdejní místa a průkazy tak dočasně nelze vystavovat na počkání.
Neváhejte k objednání průkazu využít náš online systém a průkaz si nechte doručit domů. Online objednávky pro vás vyřizujeme bez omezení.

Nejrychlejším způsobem, jak si průkaz ISIC můžete pořídit, je navštívit některého z našich smluvních prodejců a nechat si průkaz vystavit na počkání. S sebou si vezměte vyplněnou Žádost o vystavení průkazu ISIC / ISIC Scholar / ITIC (potvrzení o studiu nesmí být na žádosti staré déle než 2 měsíce), doklad totožnosti, barevnou průkazovou fotografii (2,8 x 3,4 cm) a 350 Kč.

Od 1. 9. 2019 bude akceptována pouze „Žádost o vystavení průkazu ISIC / ISIC Scholar / ITIC“. Z tohoto důvodu Vám doporučujeme žádost stáhnout a vyplnit předem, abyste si ušetřili zbytečné komplikace při osobním vystavení průkazů. Novou žádost naleznete zde:

Vyhledejte nejbližšího prodejce průkazů

Nejbližšího prodejce průkazů můžete najít na této mapě, po kliknutí na ikonu prodejce uvidíte detaily týkající se výdeje průkazů. Otevírací doba uvedena u jednotlivých prodejců je pouze orientační a může se měnit s přihlédnutím na státní svátky nebo dovolenou.