226-222-333 9:00 - 17:00
  • en
  • cs

Koupit ISIC

Je několik možností, jak si pořídit průkaz ISIC. Abychom pro Vás mohli vybrat ten nejlepší způsob, prosíme o zadání názvu školy, na které studujete, do následujícího políčka.

Zjistěte, zda vaše škola vydává ISIC

Výběr školy

Online objednávka

Průkaz ISIC si můžete pořídit velmi jednoduše pomocí on-line objednávky. Potřebujete k tomu jenom barevnou portrétovou fotografii, sken dokladu totožnosti a sken potvrzení o studiu na aktuální školní rok / semestr. Zaplatit můžete buď ihned platební kartou a nebo převodem na účet. Průkaz vyrobíme téměř ihned a již druhý pracovní den po objednávce Vás bude očekávat v ISIC Pointu nebo bude poslán Českou poštou na Vaši adresu.

Objednat průkaz online

Vyhledejte nejbližšího prodejce průkazů

Nejrychlejším způsobem, jak si průkaz ISIC můžete pořídit, je navštívit některého z našich smluvních prodejců a nechat si průkaz vystavit na počkání. S sebou si vezměte žádost o vydání průkazu potvrzenou ze školy nebo běžné potvrzení o studiu, doklad totožnosti, průkazovou fotografii a 350 Kč.

Nejbližšího prodejce průkazů můžete najít na této mapě, po kliknutí na ikonu prodejce uvidíte detaily týkající se výdeje prukazů.

[reklama_left]
[reklama_right]