Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Průkaz ISIC na každý den!

Jste unavení z každodenního přehrabování se v peněžence a lovení té správné slevové kartičky? Slevové věrnostní nebo bonusové programy nevnímáte již jako sezónní záležitost, ale jako celoroční bombardování? Proč je průkaz ISIC jiný?

Především proto, že průkaz ISIC je jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta. Kdekoliv ve světe se ním můžete prokázat a každý ví, co držíte v ruce. Průkaz ISIC je také čipová karta, kompatibilní se školními informačními systémy, a to nejen v oblasti docházky a vstupů do objektu školy, ale také při využívaní kopírovacích a tiskových služeb, služeb knihoven a školních jídelen. A v neposlední řadě je to také průkaz plný benefitů.

A když ISIC využíváte i v této rovině, jako průkaz s výhodami, tak bez limitů a marketingových tahů slevových nebo bonusových programů, kterým jde o vyprodání zásob. S průkazem ISIC máte benefity celoroční s možností dosahu na služby a zboží, které pro mnohé z nás jsou kvůli vyšší ceně nedostupné.

Mezi nejvýznamnější benefity, ve kterých lze uplatnit průkaz ISIC dennodenně, patří slevy v dopravě. Průkaz ISIC je ve většině MHD akceptován jako náhrada za papírové potvrzení k nákupu zlevněného jízdného. Průkaz ISIC můžete také využít nad rámec studentského tarifu a žákovského jízdného na vnitrostátních a mezinárodních autobusových a vlakových linkách. Více v článku věnovanému dopravě zde.

Škála výhod je s průkazem ISIC široká, každý z vás si může vybrat dle zájmu, a to nejenom v oblasti dopravy. Pravidelně pro vás budeme připravovat tipy z oblasti gastronomie, kde můžete snídat, obědvat a večeřet za skvělé ceny. Také novinky z oblasti vzdělávání, kultury, sportovních aktivit, cestování, zábavy a relaxu. Výhody, které můžete využívat v zimě (ski areály), v létě (festivaly), prostě celoročně, a to i z pohodlí domova. A to nejen v České republice, ale také v zahraničí.

Proč mít v peněžence tisíc průkazů, když stačí jeden. Průkaz ISIC je tu pro vás na každý den. Buďte informování a sledujte novinky ze světa ISIC.

Související články