226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Průkaz ISIC jako povinná výbava na cesty

Zkouškové období se pomalu chýlí ke konci a vy už jistě plánujete, kam byste se rádi podívali o prázdninách. Pokud stále studujete a máte platný průkaz ISIC, pak si ho rozhodně nezapomeňte přibalit s sebou na cesty. S průkazem ISIC vás totiž čeká v létě mnoho slev v Česku i v zahraničí!

Přes školní rok můžete použít průkaz ISIC nejen ve škole, ale i zakoupit si kupón městské hromadné dopravy nebo využívat slevy. ISIC však není jen českou záležitostí, je to mezinárodní průkaz, který vás jako jediný opravňuje čerpat slevy ve více než 130 zemích světa. Pokud na toto léto plánujete „Eurotrip“, pak určitě nepohrdnete například slevou na mezinárodní dopravu, na vstup na Eiffelovu věž, sníženými vstupy do muzeí třeba v Amsterdamu nebo ubytováním za akční studentskou cenu ve Vídni. Slevy lze uplatnit i mimo Evropu, třeba na vstup na Sochu Svobody v New Yorku, či na večeři v Mostaza v Argentině.

Jestli nejste rozhodnutí vycestovat tyto prázdniny do zahraničí, pak jistě uplatníte průkaz ISIC i na slevy v České republice. Toto léto můžete získat vstupenky až na 32 českých letních festivalů za výhodnou studentskou cenu, ale i na vstupy na hrady a zámky, do muzeí a na ubytování po celé republice. Myslíme na všechny, a proto je naše škála slev široká a každý si z ní vybere.

Se vším všudy to dělá 150 000 slev po celém světě! Záleží jen vás, kterou z nich využijete, ale čím víc, tím líp! S průkazem ISIC může být vaše léto nezapomenutelným zážitkem. Přehled všech slev najdete v mezinárodní databázi nebo na webu isic.cz/slevy/zahranici.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]