Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Program pro absolventy ČEZ Potentials

Letos již po čtrnácté nabídne Skupina ČEZ talentovaným absolventům univerzit účast ve svém ročním rozvojovém programu. Ten má za cíl podpořit a rozvíjet potenciál jeho účastníků a připravit je tak na samostatnou pracovní dráhu ve Skupině.

O čem je program ČEZ Potentials?
Ihned po nástupu budete zařazeni do programu na konkrétní pracovní místa. Budete tak mít možnost spolupracovat s kolegy na zajímavých projektech a plnit individuální pracovní úkoly. Každému z Vás bude přidělen odborný garant, který pečuje o váš profesní rozvoj a poskytuje zpětnou vazbu.

Konkrétní nabídku pracovních pozic zveřejňujeme již v rámci výběrového řízení, takže máte možnost si vybrat v předstihu oblast, která je pro vás zajímavá.

Následuje sestavení ročního rozvojového plánu, který obsahuje vzdělávací aktivity. Jde o tématicky zaměřené workshopy, inspirativní schůzky s TOP manažery, koučink se zahraničním koučem, školení měkkých dovedností či exkurze v našich výrobních provozech.

Po ukončení programu budete mít možnost setrvat ve Skupině ČEZ, zpravidla v týmech, ve kterých jste působili.

Jaké kandidáty hledáme?
Talentované absolventy vysokých škol převážně technického a ekonomického zaměření.

Jak vybíráme?
Výše uvedená kritéria ověřujeme ve vícekolovém výběrovém řízení, které tvoří testová část, celodenní Assessment Centrum a na závěr pohovor s manažerem útvaru, ve kterém bude účastník působit.

Další potřebné informace najdete zde:
www.isic.cz/prilezitosti
kdejinde.jobs.cz/studenti-a-absolventi

Související články