226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Program pro absolventy ČEZ Potentials

Skupina ČEZ, letos již po čtrnácté, nabídne talentovaným absolventům vysokých škol účast ve svém ročním rozvojovém programu. Ten si klade za cíl podpořit a rozvíjet potenciál jeho účastníků a připravit je tak na samostatnou pracovní dráhu ve Skupině.

Co je program ČEZ Potentials?
Ihned po nástupu budete zařazeni do programu na konkrétní pracovní místa. Budete tak mít možnost spolupracovat s kolegy na zajímavých projektech a plnit individuální pracovní úkoly. Každému z Vás bude přidělen odborný garant, který pečuje o Váš profesní rozvoj a poskytuje zpětnou vazbu.

Konkrétní nabídku pracovních pozic zveřejňujeme již v rámci výběrového řízení, takže máte možnost si vybrat v předstihu oblast, která je pro Vás zajímavá.

Následuje sestavení ročního rozvojového plánu, který obsahuje vzdělávací aktivity. Jde o tématicky zaměřené workshopy, inspirativní schůzky s TOP manažery, koučink se zahraničním koučem, školení měkkých dovedností či exkurze v našich výrobních provozech.

Po ukončení programu budete mít možnost setrvat ve Skupině ČEZ, zpravidla v týmech, ve kterých jste působili.

Koho hledáme?
Talentované absolventy vysokých škol převážně technického a ekonomického zaměření.

Jak vybíráme?
Výše uvedená kritéria ověřujeme ve vícekolovém výběrovém řízení, které tvoří testová část, celodenní Assessment Centrum a na závěr pohovor s manažerem útvaru, ve kterém bude účastník působit.

Další potřebné informace najdete zde:
www.isic.cz/prilezitosti
kdejinde.jobs.cz/studenti-a-absolventi

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]