226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Profesionální kadeřnické studio s osobitým přístupem

Hledáte profesionální dámské a pánské kadeřnictví v Brně? Chcete si u kadeřníka pořádně odpočinout, zarelaxovat si a odejít s moderním účesem a dobrým pocitem, že jste udělal/a něco pro sebe? Vykouzlíme vám účes podle vašeho přání a vašich požadavků.

V dubnu roku 2011 jsme pro vás nově otevřeli v Brně na Kopečné 37 luxusní kadeřnický salon Exclusive. Náš kadeřnický salon se nespecializuje pouze na dámské a pánské kadeřnické služby, nově představujeme i první pánské holičství v Brně.

Kadeřnický salon Exclusive vám nabízí kompletní kadeřnické a holičské služby, pohodlí, komfort a práci s tou nejkvalitnější vlasovou kosmetikou značky L´Oréal a nově také Framesi. Pro dámy nabízíme prodlužování vlasů od značky Great Lengths, která patří k absolutním špičkám na světě. Co se týče pánských účesů, jsme si plně vědomi toho, že nemusí znamenat jenom zastřižení konečků nebo projetí účesu strojkem. Pánské kadeřnictví v kadeřnickém Salonu Exclusive vám nabídne moderní i klasické pánské účesy pro osobitý styl podtrhující vaše charisma.

Mezi naše speciální služby patří ošetření vlasů „Brazilským keratinem“. Krásné, zdravé, hladké, lesklé a rovné vlasy již pro vás nemusí být pouze snem. Už nikdy pracné žehlení a narovnávání vlasů! Brazilský keratin je revolučním produktem, který vám nabízí řešení pro kadeřavé (kudrnaté, vlnité), poškozené, nezdravé, matné a neodborně opečovávané vlasy. Tento revoluční proces změkčuje, vrací lesk, rozzáří a dočasně narovná vlasy.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]