Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Informace o koronaviru pro klienty ISIC cestovního pojištění jsou připraveny zde nebo je lze získat na infolince pojišťovny UNIQA na tel. čísle +420 488 125 125

Prodloužení platnosti průkazu z pohodlí domova

Vyřiďte si prodloužení platnosti svého průkazu bez nutnosti navštívit školu osobně. Teď, když jsou školy zavřené, nabízíme tuto možnost držitelům průkazů ISIC, ITIC a ALIVE vydaných na některé z více než 700 spolupracujících středních škol nebo vybraných vyšších odborných nebo vysokých škol, jejichž kompletní seznam najdete zde.

Jak prodloužení platnosti na dálku funguje?

Jednoduše. Vyplníte formulář objednávky, nahrajete potvrzení o studiu a pokud je vše v pořádku, pošleme vám údaje k bezhotovostní platbě. Jakmile platbu 180 Kč obdržíme, platnost vašeho průkazu prodloužíme do konce roku 2020 (pro okamžité použití v e-shopech), a držitelům plastové formy průkazu zároveň odešleme poštou revalidační známku s platností 12/2020 na zadanou adresu. Revalidační známku si sami nalepíte na zadní stranu průkazu.

Zde naleznete kompletní obchodní podmínky pro online objednání prodloužení platnosti průkazu.

Kterým držitelům průkazu můžeme platnost prodloužit na dálku?

Tato dočasná služba je určena studentům většiny českých středních škol, a také vybraných vyšších odborných nebo vysokých škol, které samy vydávají školní průkazy ISIC. Stejným způsobem si platnost průkazu mohou prodloužit také učitelé a zaměstnanci těchto škol (držitelé průkazů ITIC a průkazů ALIVE). To, jestli vaše škola patří mezi takto spolupracující, snadno vyhledáte zde.

Proč nejde prodloužit platnost průkazu na dálku všem?

Prodlužování platnosti je možné u školních průkazů ISIC, ITIC a ALIVE. Výdej průkazů je součástí agendy škol a je často z dobrých důvodů založen na osobním kontaktu se studentem (držitelem průkazu). Některé školy zkrátka nemohou své procesy jednoduše upravit tak, aby bylo možné vydávat průkazy či prodlužovat jejich platnost na dálku (z technických důvodů či z důvodů ochrany osobních dat). Aktuální situace nám není lhostejná, proto nyní chceme zpřístupnit prodloužení platnosti průkazu na dálku alespoň tam, kde to jde.

Poznámka: pokud jste držiteli jednorázového průkazu ISIC/ITIC (tzn. nevydala jej škola, ale objednali jste jej online nebo si jej nechali vystavit na počkání u některého z našich partnerských prodejců), je potřeba po uplynutí jeho platnosti pořídit průkaz nový. Je možné tak učinit pomocí našeho online systému.

Které školy mohou prodloužit platnost průkazu na dálku

Objednávka prodloužení platnosti průkazu

Prodloužení platnosti průkazu objednejte pomocí příslušeného formuláře. Cena prodloužení je 180 Kč.

Proč je potřeba mít platný průkaz?

Pokud chce držitel průkazu ISIC, ITIC nebo ALIVE využívat průkaz mimo školu, například k získání slevy v e-shopech, restauracích, knihkupectvích a mnoha dalších místech v ČR i ve světě, musí být průkaz platný. Po uplynutí platnosti natištěné na přední straně průkazu jej lze prostřednictvím vydavatele prodloužit zakoupením revalidační známky.

Vyberte si z široké nabídky slev

Příležitosti