Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Procvičit angličtinu s lektory z Kanady můžete v létě ve Valticích

Kanadská angličtina je velmi čistá, nezatížená těžkým přízvukem. Používá se v obchodním světě a taky v rozhlasových a televizních stanicích. Přední americké TV kanály (CNN, CBS, MTV) pořádají pro své moderátory jazykové kurzy, kde učí kanadští lektoři.

Kanadská angličtina je více podobná té britské angličtině, výslovností i některými výrazy. Většina kanadské angličtiny je ale mix angličtiny americké a britské. Slangově se někdy Kanaďanům říká Canucks, není to však označení hanlivé. Pojmenování vzniklo ve Spojených státech a označovalo dřív francouzské Kanaďany, dnes je to označení pro kteréhokoliv Kanaďana. V některých provinciích mají svůj vlastní slang, jako například v Britské Kolumbii – tamnímu slangu se říká chinook jargon.

Chcete-li se zdokonalit v angličtině pod vedením kanadských pedagogů a navíc prožít příjemný týden v přátelském kolektivu, není nutné jezdit do Kanady. Kanadští lektoři přijedou v červenci a v srpnu učit do Valtic v rámci intenzivních konverzačních kurzů angličtiny. V programu nebudou chybět prázdninové aktivity – vycházky a výlety, baseball, volejbal, plavání a jiné hry, zpívání při kytaře, táborák – a to všechno s kanadskými lektory a v angličtině. Letní kurzy angličtiny s Kanaďany ve Valticích jsou dobrým tipem na aktivní dovolenou.

Související články