226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Procestujte 70 evropských destinací se slevou 20 %

Evropu teď můžete projet křížem krážem. S ISIC kartou jedete s Eurolines se slevou 20 %. Tak cestujte více, platit budete méně. V autobusech vám nic neuteče – všechny jsou vybaveny WiFi zdarma a zásuvkami 230 V. Jízdenky si koupíte on-line.

Horké tipy na vaše vysněné ISIC léto

Hledáte relax? Vydejte se na neokoukané městské pláže – třeba v Amsterdamu nebo objevte útesy s tajnými tunely v Doveru. Chcete odvaz? Navštivte letní festivaly v Budapešti nebo v Londýně. Stůněte výprodejovou nákupní horečkou? Vyléčí vás Drážďany nebo Berlín. A do kondice vás pak jistě vrátí vyjížďka na kolech po vinicích nebo levandulových polích Francie. Zkrátka: 11 evropských zemí a 70 měst se těší, až je objevíte. Velký výběr zde.

Jízdenky si můžete koupit pohodlně on-line: jednosměrné nebo obousměrné, a jestli zatím nevíte, kdy se přesně vrátíte, tak i se zpátečním „open“ termínem. Doručení v pdf mailem (E-ticket) nebo pro vybrané linky SMS (M-ticket). 2 + 1 zavazadlo si s sebou vezete zdarma.

A jak budete cestovat?

Jako v bavlnce. Eurolines má pohodlné autobusy s dostatečným prostorem na nohy, vybavené WiFi i zásuvkami, s klimatizací i toaletou. Přibalit si můžete i kolo. Do vzdálenějších míst jedete přes noc – např. Francie, Španělsko, Nizozemsko, do bližších je spojení několikrát denně – třeba Berlín, Vídeň, Bratislava. A stihnete je i na otočku: ráno tam a večer zpět.

Dobrá rada: byla by škoda vaše projeté jízdenky jen tak vyhodit … Za každou můžete získat body a ty pak vyměnit za jízdenku zdarma – pro sebe nebo pro kohokoliv, koho chcete obdarovat. Stačí se stát Maxem.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]