Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Pro hry do Albi – pětadvacet let slaví rozdáváním slev!

Když máte narozeniny, nejspíš dostanete nějaký pěkný dárek. Když ale slaví ALBI, je to právě oslavenec, kdo dárky rozdá ostatním. Držitelům průkazů ISIC, ITIC a ALIVE naděluje slevu 25% na hry s logem Albi. Přece jen čtvrt století Vám není každý den.

Každý, kdo zavítá na Albi prodejny mezi 14. zářím a 2. říjnem si tak bude moci vybrat z bohaté nabídky společenských her a odnést si je domů za velmi výhodnou cenu. Stačí předložit platný průkaz ISIC, ITIC nebo ALIVE. A že je z čeho vybírat! Ať už hledáte zábavu na párty, jako je třeba Telepatie nebo titul, který si užijete společně s celou rodinou – například veselou hru Zvířata na palubě, v Albi prodejnách si určitě přijdete na své. Na stratégy tam čeká například Robinson Crusoe nebo Quoridor a přítelkyni či přítele potěšíte třeba hrou Nevinné hrátky. A kdo chce raději procvičit šedou kůru mozkovou, ten se může podívat po nové vědomostní hře Víkend, která vznikla podle populárního televizního pořadu.

Akce platí ve všech prodejnách Albi – mimo jiné i v Praze na Chodově, kde byla na konci prázdnin otevřena zatím největší a nejkrásnější pobočka. A pozor – prodejnu najdete ve zbrusu novém kabátu – Albi si totiž k narozeninám nadělilo i nové logo a vizuální styl. Komu se ale nechce na Chodov, ten může slevu využít třeba i v Pardubicích, Zlíně, Teplicích a dalších z 20 prodejen, které najdete po celé České republice.

Slevu 25% na hry od Albi by byla velká škoda propásnout. Kdyby se Vám to ale přesto podařilo, nezapomeňte, že při předložení průkazů ISIC, ITIC nebo ALIVE máte vždy nárok na 10% slevu. Na to, aby Vám udělalo radost, totiž Albi narozeniny nepotřebuje.

Související články