Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě pobočky České Budějovice a Kolín). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Přípravu do školy zvládnete raz dva… a se slevou!

Prázdniny pomalu končí a to znamená jediné – za chvíli začne škola a s ní nejen spousta povinností, ale i zábavy, nově nabytých vědomostí a přátelství. Proč ale trávit poslední horké dny běháním po obchodech?

Přijďte nakoupit k nám. U nás totiž najdete všechny papírnické potřeby pod jednou střechou, takže nákup školních pomůcek zvládnete opravdu za jedno odpoledne. Kupte si třeba soupravu 10 temperových barev Koh-i-noor jen za 79,90 Kč, sadu 12 barevných pastelek Maped za 119,90 Kč, anatomický batoh Ergo UNI s motivem veselé opičky pouze za 1699 Kč nebo třeba speciální gumovací pero Pilot FriXion za 59,90 Kč.

Navíc pro vás máme skvělou 10% slevu na veškerý sortiment kromě elektra. Stačí se při placení prokázat platnou kartou ISIC.

Sleva platí od 24. 8. do 30. 9. 2016 a lze ji využít jen v My Národní, OD Tesco Brno, OD Tesco My Liberec, OD Tesco Hradec Králové, OD Tesco Plzeň a Tesco City Pardubice. Akce platí do vyprodání zásob.

Související články