Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě pobočky České Budějovice a Kolín). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Připravme se, zkouška už je za dveřmi!

Vykašlat se na volby není stejné jako zazdít zápočet. Opravný termín totiž bývá obvykle až za čtyři roky. A to už může být pozdě.

Ahoj!

Chápeme, že semestr teprve začal, takže zkoušky jsou zakázané slovo. Ale jednu velkou zkoušku máme před sebou všichni – volby do Poslanecké sněmovny.

Nechceme se dožít toho, že v Česku bude společenskou normou odmítání jiných kultur. Že se budeme cpát párky a koblihami z jednoho holdingu. A že za podpory těch, kteří nám kdysi postavili kolem země ohradník z ostnatého drátu, se budou znovu přivírat hranice.

Víme, že právě studenti vysokých škol si tohle nebezpečí uvědomují lépe než jiní. Proto prosím přijďte letos k volbám a volte demokratické strany.

Starostové a nezávislí

www.starostove.cz

P. S.: Jasně, budeme rádi, když najdete odvahu hodit to tam Starostům a nezávislým, za které kandidujeme. Představujeme totiž volbu pro ty, kdo chtějí cestovat po světě jako Evropané. Pro ty, kdo si nemyslí, že se musíme držet za ruku s Ruskem a Čínou a že lidská práva nejsou stejně důležitá jako byznys.

Taky si myslíme, že stát by nám měl spíš sloužit než překážet. Proto jsme třeba prosadili zákon, který zjednodušuje vydávání řidičáků, nebo veřejný registr smluv. Máme toho přichystáno víc, ale k tomu potřebujeme větší zastoupení ve sněmovně.
Máme odvahu se do toho pořádně opřít. Máš odvahu nám to hodit?

Díky.

Související články