226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Vysoká škola obchodní v Praze

Za 15 let svého působení se Vysoká škola obchodní v Praze vypracovala na jednu z nejkvalitnějších soukromých vysokých škol v České republice. Od začátku svého působení v roce 2000 se soustředíme na vzdělávání v oblasti cestovního ruchu. V roce 2007 jsme svou nabídku studijních oborů rozšířili o leteckou dopravu a od akademického roku 2016/2017 na VŠO můžete studovat také personalistiku.

Zaměřujeme se na obory, které se v současné době dynamicky rozvíjejí, a naši absolventi tak mají větší prostor najít budoucí uplatnění. Poskytujeme vzdělání v bakalářském a magisterském programu a to prezenční i kombinovanou formou studia. Důraz klademe především na propojení s praxí, a proto úzce spolupracujeme například s Českým Aeroholdingem, agenturou CzechTourism a mnoha dalšími.

Studijní obory
Studentský časopis

Více o nás si můžete přečíst ve „studentském průvodci životem na VŠO“ – v časopise Guideamus, na jehož obsahu se studenti sami i částečně podílejí.

Guideamus_1_vydani Guideamus_2_vydani Guideamus_3_vydani

Aktuální číslo časopisu Guideamus si můžete prolistovat ZDE.

Najdete v něm rozhovory s pedagogy, studenty i absolventy, novinky z půdy VŠO i rady pro studentský a pracovní život.

Co se děje na VŠO

Studenti měli možnost diskutovat s potenciálními zaměstnavateli

V březnu se konal druhý ročník Kulatých stolů, na kterých spolu měli možnost hovořit studenti a jejich potenciální zaměstnavatelé. Diskusí se účastnili zástupci předních firem, jako jsou Český Aeroholding, CzechTourism, Asociace průvodců ČR, Úřad pro civilní letectví, Chateau Mcely, ABS Jets a dalších 17 firem. Cílem bylo umožnit studentům včas přemýšlet o své budoucí kariéře a zaměstnavatelům dát možnost získat kvalitní zaměstnance.

„Kulaté stoly s firmami jsou skvělou příležitostí, jak si vybrat firmu, ve které bych chtěla po skončení studia zahájit svoji kariéru,“ řekla studentka posledního ročníku oboru Management cestovního ruchu, Jana Halm. „Díky této akci můžeme získat nové kontakty a rozhled o možnostech, které se na trhu nabízejí“.

Mobilní aplikace VŠO ovládly mezinárodní konferenci

Studenti vysoké školy obchodní v Praze v rámci mezinárodní konference AdCamp navrhovali ucelené návrhy propagace měst s cílem přiblížit je veřejnosti a přilákat turisty. K propagaci jejich turistického potenciálu využívali především moderní trendy a technologie. Odborná porota oba zúčastněné projekty ocenila vysokými místy.
Více informací

Přihlášení ke studiu

Chcete se přihlásit? Přihlášku ke studiu na VŠO v akademickém roce 2017/2018 lze podávat od února 2017 do 30. září 2017.

Sociální sítě
[reklama_left]
[reklama_right]