226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Unipetrol

Unipetrol je vedoucí skupinou v oblasti zpracování ropy a petrochemie v České republice a je jedním z hlavních hráčů ve střední a východní Evropě. V roce 2005 se stal součástí největší rafinérské a petrochemické skupiny ve střední Evropě – PKN Orlen.
Skupina Unipetrol se zaměřuje na dva strategické segmenty:

  • downstream (rafinérská a petrochemická výroba a prodej)
  • maloobchodní prodej motorových paliv
    (prostřednictvím největší tuzemské sítě čerpacích stanic Benzina)

Unipetrol zaměstnává téměř 3 800 osob, patří mezi největší zaměstnavatele Ústeckého kraje, ale působí i v Praze, Kralupech nad Vltavou, Pardubicích, Kolíně a Brně. Zakládá si na dlouhodobé spolupráci se svými zaměstnanci a vztah s nimi buduje již na samém počátku. Nováčkům nabízí tréninkové centrum a školicí programy, které jim pomohou zapracovat se v bezpečném prostředí a následně je do ostrého provozu pošlou již připravené.

Unipetrol usiluje o plnění vysokých standardů, které se pojí se zodpovědným, trvale udržitelným podnikáním. Od roku 1999 se hlásí k celosvětovému programu Odpovědné podnikání v chemii – Responsible Care. Strategickou prioritou celé skupiny je společenská odpovědnost. Spolupracuje s obcemi, městy i kraji a podporuje řadu projektů a institucí z oblasti životního prostředí, sociální oblasti či vzdělávání. Do těchto aktivit se finančními dary či dobrovolnickou prací zapojují také zaměstnanci skupiny Unipetrol.

Nabízíme pro studenty

Studenti chemických oborů mají možnost v unikátním Unipetrol výzkumně vzdělávacím centru (UniCRE) v Záluží u Litvínova pracovat v nejmodernějších laboratořích a poznat tak, jak vypadá špičkové středisko pro výzkum a vývoj v oblasti průmyslové chemie a environmentálních technologií.

S vybranými studenty spolupracujeme při psaní BP a DP.

Dle momentálních interních potřeb aktualizujeme nabídku zkrácených úvazků.

Školám po dohodě nabízíme možnost exkurzí.

Nabízíme pro absolventy

Zejména pro studenty chemických a technických oborů je určen dvouletý program Absolvent, který prostřednictvím interního Tréninkového centra absolventům rozšíří a propojí jejich nabyté vzdělání s praxí.

Jak se přihlásit

V průběhu roku obsazujeme nejrůznější pracovní pozice napříč jednotlivými společnostmi skupiny Unipetrol. Aktuálně otevřené pozice naleznou zájemci na našich kariérních stránkách http://unipetrol.jobs.cz/.

Sociální sítě
[reklama_left]
[reklama_right]