226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Student Agency

[vc_row][vc_column width=“1/4″][vc_column_text]

Student_agency_logo

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“3/4″][vc_column_text]Pracovní nebo au pair pobyt v zahraničí je neocenitelná pracovní zkušenost a nejefektivnější způsob, jak zdokonalit znalost cizího jazyka v zemi jeho původu.

Nabízíme Au pair pobyty v Evropě a USApracovní pobyty v Evropě a USA, program Work and Travel určený studentům vysokých a vyšších odborných škol, a pracovní programy Working Holiday v Kanadě a na Novém Zélandu.

Ve STUDENT AGENCY vám zajistíme nejen pracovní nebo au pair pobyt,  ale také dopravu,pojištění na cesty a v případě potřeby vám pomůžeme s vyřízením víza. Budeme vám k dispozici po celou dobu zařizování zahraničního pobytu a také v průběhu vašeho pobytu v zahraničí.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][dt_gap height=“30″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″][dt_fancy_title title=“Au Pair Evropa a USA“ title_align=“center“ title_size=“normal“ title_color=“custom“ el_width=“100″ title_bg=“enabled“ separator_color=“custom“ custom_title_color=“#ffffff“ custom_separator_color=“#4ebcbd“][vc_column_text]Au pair program je kulturně-výměnný pobyt pro mladé, svobodné a bezdětné lidi, kteří přijíždí do cizí země za účelem zdokonalení se v jazyce, poznání tamní kultury a nalezení  nových přátel. Au pair má status hosta, nejedná se tedy o zaměstnání. Hostitelská rodina, u které au pair žije, poskytuje zdarma stravu a ubytování a jako odměnu za pomoc i kapesné. Na oplátku au pair pomáhá rodině s péčí o děti a domácnost. Více informací naleznete zde.

Výhoda pro držitele průkazu ISIC: Sleva 10% z registračního poplatku na Au pair v USA a Evropě.

[/vc_column_text][dt_gap height=“10″][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=“1/2″][dt_fancy_title title=“Pracovní pobyty Evropa“ title_align=“center“ title_size=“normal“ title_color=“custom“ el_width=“100″ title_bg=“enabled“ separator_color=“custom“ custom_title_color=“#ffffff“ custom_separator_color=“#4ebcbd“][vc_column_text]V nabídce pracovních programů v Evropě patří k nejoblíbenějším pracovní pobyty ve Velké Británii a Irsku. Roste také zájem o země jižní Evropy a severské země Norsko Island. Díky vstupu České a Slovenské republiky do Evropské unie se cestování na pracovní kulturně-výměnné pobyty do zemí EU velmi zjednodušilo. Nyní již není pro žádnou zemi v naší  nabídce potřeba žádat před odjezdem o vstupní víza či povolení k pobytu.

V našich kancelářích vás vždy důkladně připravíme na váš pobyt, informujeme vás, jaké kroky je potřeba před odjezdem i po příjezdu do zahraničí podniknout, kdy a kam se registrovat apod. Více informací naleznete zde.

Výhoda pro držitele průkazu ISIC:  300 Kč sleva za zprostředkování  na pracovní pobyty.[/vc_column_text][dt_gap height=“10″][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][dt_gap height=“10″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″][dt_fancy_title title=“Pracovní pobyty USA“ title_align=“center“ title_size=“normal“ title_color=“custom“ el_width=“100″ title_bg=“enabled“ separator_color=“custom“ custom_title_color=“#ffffff“ custom_separator_color=“#4ebcbd“][vc_column_text]V USA zprostředkováváme programy kulturní výměny. Možnost pobývat a legálně v USA pracovat poskytuje speciální vízum J-1 (kulturně-výměnné vízum). Všechny potřebné dokumenty a podklady pro získání víza vám zajistíme ve spolupráci s našimi americkými garanty a připravíme vás na pohovor na americké ambasádě. Díky programům  Camp a Work & Travel můžete strávit jedinečné prázdniny na druhé straně Atlantiku, navázat nová přátelství a zažít mnoho dobrodružství. Součástí programů je také možnost  cestovat po USA až 1 měsíc po ukončení programu. V případě, že preferujete získání zkušeností, které využijete při budování své kariéry, doporučujeme program Stáž v USA, jehož hlavním cílem je získání praxe ve vystudovaném oboru. Více informací naleznete zde.

Výhoda pro držitele průkazu ISIC:  300 Kč sleva za zprostředkování  na pracovní pobyty.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/2″][dt_fancy_title title=“Work and Travel USA“ title_align=“center“ title_size=“normal“ title_color=“custom“ el_width=“100″ title_bg=“enabled“ separator_color=“custom“ custom_title_color=“#ffffff“ custom_separator_color=“#4ebcbd“][vc_column_text]

Kulturně výměnný program, Work and Travel USA, je nejlepší způsob, jak prožít léto v Americe. Work and Travel, to jsou nezapomenutelné zážitky, kamarádi, cestování, angličtina a také pracovní zkušenosti. Každoročně se programu účastní stovky studentů vysokých a vyšších odborných škol. Během léta legálně pracují v USA v restauracích, hotelech, zábavních a národních parcích aj. Více informací naleznete zde.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][dt_gap height=“10″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″][dt_fancy_title title=“Working holiday Kanada a Nový Zéland“ title_align=“center“ title_size=“normal“ title_color=“custom“ el_width=“100″ title_bg=“enabled“ separator_color=“custom“ custom_title_color=“#ffffff“ custom_separator_color=“#4ebcbd“][vc_column_text]Díky programu Working Holiday můžete až 1 rok žít a pracovat v Kanadě nebo na Novém Zélandu. Je to ideální příležitost jak poznat kanadskou nebo novozélandskou kulturu, cestovat, zlepšit si angličtinu, získat pracovní zkušenosti, nové kamarády a užít si  s nimi spoustu zábavy. Pracovní pozice mají sezónní charakter a jedná se převážně o práci v turistickém ruchu (restaurace, hotely, lyžařská centra aj.). Více informací naleznete zde.

Výhoda pro držitele průkazu ISIC:  300 Kč sleva za zprostředkování  na pracovní pobyty.

Aktuální informace naleznete na www.pracovnipobyty.cz nebo na Facebooku Pracovní a au pair pobyty v zahraničí.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][dt_gap height=“60″][/vc_column][/vc_row]

[reklama_left]
[reklama_right]