226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

ŠKODA

Dynamika a inovace, více než 1 000 000 prodaných automobilů za rok, výrobní závody a importéři po celém světě, více než 25 000 spokojených zaměstnanců v České republice – to jsou fakta, která charakterizují společnost ŠKODA AUTO.

O atraktivitě značky ŠKODA vypovídají nejen rostoucí prodeje vozů, ale také úspěšné pronikání na nové trhy. Díky tomu mají zaměstnanci společnosti možnost dále se rozvíjet a získávat mezinárodní zkušenosti z mnoha projektů např. v Indii, Číně nebo Rusku.

Chcete již během studia spojit svoji kariéru s úspěšnou značkou? Hledáme ty, kteří se nebojí žádné výzvy a rádi poznávají vše nové. Pošlete nám svůj životopis. Budete překvapeni, kam až vás muže zavést. www.skoda-kariera.cz.

Šance pro studenty

Chcete již během studia na vysoké škole spojit svou kariéru s úspěšnou značkou?
Mladí odborníci jsou zárukou budoucnosti společnosti.

ŠKODA AUTO chce být vždy o krok před konkurencí a příprava mladých talentů je v popředí jejího zájmu. Hledáme ty, kteří se nebojí žádné výzvy a rádi poznávají vše nové.

Praktikantský pobyt je příležitostí jak nahlédnout do procesů fungování společnosti a firemní kultury. Spolupráce s našimi speciality ze všech oblastí zajistí odbornost vaší praxe, která může pokračovat vypracování závěrečné práce.

Více informací

Trainee program

Staňte se ŠKODA Traineem! Speciální jednoletý rozvojový program určený absolventům vysokých škol magisterského stupně studia technického či ekonomického zaměření/směru.

Během roku jako Trainee určité oblasti získáte dvoutýdenní zkušenost s výrobou vozů, minimálně dvě odborné rotace odpovídající oblasti vašeho zájmu, poznáte jiné pracovní prostředí a cizí kulturu formou zahraniční stáže u některého z koncernových partnerů a v neposlední řadě si vyzkoušíte prodej vozů ŠKODA v naší dealerské síti. Mimo jiné vás čekají i další aktivity v podobě školení, přednášek a setkání s manažery.

Více informací

Doktorandský program

Máte zájem o spolupráci při zpracování vaší dizertační práce?

Tuto možnost získáte při zapojení do Doktorandského programu ŠKODA AUTO. Jedná se o čtyřletý rozvojový a motivační program pro studenty doktorandského stupně studia vysoké školy technického nebo ekonomického zaměření (prezenční forma). Studenti píší svou dizertační práci ve spolupráci s odborným oddělením ŠKODA AUTO.

V rámci programu máte možnost poznávat prostředí společnosti, dále se profesně i osobnostně rozvíjet. Součástí je nabídka jazykového vzdělávání, finanční podpora, přístup k nejnovějším technologiím a po ukončení studia možnost nabídky konkrétní pracovní pozice.
Více informací

Sociální sítě
[reklama_left]
[reklama_right]