226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Promoteri.eu

Promoteri.eu patří mezi největší agenturu, zaměřenou na poskytování hostesek a promotérů na akce po celé ČR.

Profesionálně na různých místech (eventech, školeních, předváděcích, sportovních, ale i kulturních akcích) zastupujeme značky či odvětví daného klienta a detailně seznamujeme lidi s jeho portfoliem.

Pokud tě nabídka zaujala, zaregistruj se a získáš 200 Kč navíc k první výplatě! (více informací níže)

  • Získáš pravidelné nabídky brigád po celé ČR do e-mailu a formou SMS
  • K ničemu tě nezavazujeme – je jen na tobě, zda nabídnutou práci přijmeš či nikoliv
  • Dostaneš se na zajímavá místa a akce
  • Nabízíme ti příjemnou a čistou práci za nadstandardní odměnu
  • Oceníš přístup k technologiím a novinkám různých firem

Zakládáme si na tom, abys u nás byl spokojený. I proto se ti budeme pečlivě věnovat. K základním pozicím získáš školení zdarma. K obchodním dovednostem udělujeme po jeho úspěšném absolvování a splnění výstupních testů certifikát.

Proč spolupracovat s námi?

Promoteri.eu jsou perfektním partnerem pomáhající uskutečnit sny už při studiu. Bez ohledu na to, kdo jsi, odkud jsi, nebo na to, co čem sníš. Přečti si skutečné, příběhy našich lidí:

Získal jsem svobodu


Už při studiu na střední škole jsem aktivně vyhledával brigády. Protože nemám rád monotónní práci, hledal jsem takový přivýdělek, který by mě naplňoval. Našel jsem ho v podobě promotéra u agentury Promoteri.eu. Každá absolvovaná promoakce je jiná a nabízí různé možnosti. Při brigádě porozumíte spoustě rozličných produktů všeho druhu. Poznáte různé české, ale i světové značky a dostanete se k jejich produktům či službám jako první. Setkáte se s lidmi, ze kterých se mohou stát velmi dobří přátelé nebo potenciální zaměstnavatelé. Do doby, než jsem se zaregistroval k Promoteri.eu jsem vystřídal mnoho brigád, ale žádná nebyla tak flexibilní, jako tato.

Matěj Řehoř – promotér

Pracuji, jen když chci


Agentura Promoteri.eu mi byla doporučena. Vždy mě lákala nabídka práce tohoto druhu, tedy dělat hostesku i promoakce. Díky tomu jsem se dostala na reprezentativní akce jako jsou plesy, večírky, ale i ochutnávky či různé propagační akce. Vyzkoušela jsem si také promoakce stylové elektroniky, které mi přišly i velice přínosné do mého osobního života a díky agentuře jsem se totiž dostala na řadu školení. Nejednou jsem byla součásti golfového turnaje. Na agentuře nejvíce oceňuji rozmanitost prací a možnost vyzkoušet si mnoho pozic. Tuto páci doporučuji studentům, kteří chtějí aktivní přivýdělek s možností vybrat si z nabízených prací. K nezaplacení je také možnost učit se novým věcem a poznávat různé druhy zaměstnání.

Iveta Nácovská – hosteska a promotérka

200 Kč jako nástupní bonus

A protože si vážíme tvého zájmu o brigádu u nás, dáme ti k první výplatě 200 Kč navíc.

Pokud u nás provedeš registraci a do pole Promokód zadáš svůj kód ISIC, automaticky získáváš nárok na výplatu této částky. Vyplacena bude po první brigádě, kterou u nás přijmeš.

Chci se zaregistrovat

Sociální sítě
[reklama_left]
[reklama_right]