226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Nestlé

[vc_row][vc_column width=“1/4″][vc_column_text]

Nestle

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“3/4″][vc_column_text]Nestlé je přední světovou potravinářskou firmou, podnikající v oblasti výživy, zdraví a zdravého životního stylu. Společnost založil Henri Nestlé ve Švýcarsku v roce 1866.

V České republice a na Slovensku patří Nestlé jako významnému výrobci a zaměstnavateli dlouhodobě jedno z předních míst v rámci tuzemského potravinářského průmyslu.

Celosvětové portfolio výrobků je velmi široké – patří sem cukrovinky reprezentované například značkami ORION, MARGOT, BONPARI či LENTILKY, nápoje NESCAFÉ, NESCAFÉ DOLCE GUSTO, NESPRESSO, CARO či GRANKO, kulinářské výrobky MAGGI, cereálie, klinická i dětská výživa, výrobky NESTLÉ PROFESSIONAL pro gastronomické provozy i strava pro domácí mazlíčky.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][dt_gap height=“30″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_column_text]

[/vc_column_text][dt_gap height=“30″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][dt_fancy_title title=“Nestlé pro mladé“ title_align=“center“ title_size=“h4″ title_color=“custom“ el_width=“100″ title_bg=“enabled“ separator_color=“custom“ custom_title_color=“#ffffff“ custom_separator_color=“#4ebcbd“][vc_column_text]Nestle_needs_youthNestlé Needs YOUth podporuje mladé lidi v Evropě a jejich zaměstnatelnost. Ucelená aktivita, která rozšiřuje, posiluje a rozvíjí šance na pracovní uplatnění pro mladé do 30 let. Nestlé spolu se svými partnery mobilizuje zdroje a poskytuje mladým cílené poradenství a trénink bez ohledu na dosažené vzdělání či typ zaměstnání.

Nestlé nabídne do roku 2016 v celé Evropské unii celkem 20 000 nových pracovních míst a příležitostí pro učně a stážisty!

Zaměstnávání mladých

Do roku 2016 přijmeme v České a Slovenské republice 240 nových pracovníků do 30 let z různých profesních a pracovních oblastí, výroby a vývoje, administrativy, prodeje, marketingu či financí. Dejte nový rozměr vaší budoucnosti! Podívejte se koho právě hledáme.

Pro studenty a absolventy

Rozvíjejte se s námi: Posilování dovedností a podpora profesionálního rozvoje mladých, i toto je program Nestlé Needs YOUth. Pro studenty, absolventy a učně otevřeme v České a Slovenské republice 300 pozic, které vám pomohou zvýšit šance pro budoucnost.

Stáže: Studujete druhý nebo vyšší ročník vysoké školy? Získejte v naší společnosti pracovní zkušenosti formou stáže, staňte se naším „traineem“. Na stáži u nás můžete pracovat ve výrobě, marketingu, prodeji, Supply Chainu, financích, HR či IS/IT.

Vypsané stáže vypisujeme v sekci Volné pracovní pozice.

Graduate programy: Talentovaným absolventům nabízíme příležitost, která se může stát vstupenkou k úspěšné kariéře v Nestlé. Vysoká motivace, chuť na sobě pracovat a plnit ambiciózní cíle, to vše vám přinese pestré zkušenosti nejen profesní, ale i osobnostní či manažerské. Otevíráme dvouleté programy složené z rotací a práce na projektech pro absolventy:

• technických oborů (Technical Graduate Program)
• ekonomických oborů (Finance Graduate Program)
• humanitních oborů (HR Graduate Program)
• obchodu a marketingu (Commercial Graduate Program)

Absolventské stáže: Chcete na své absolventské práci spolupracovat s našimi odborníky a lídry? Kontaktujte nás: hr@cz.nestle.com. Do žádosti uvádějte: téma, které jste si zvolili; cíl, kterého chcete dosáhnout a očekávaný přínos práce pro naši společnost.[/vc_column_text][dt_gap height=“30″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][dt_fancy_title title=“Kariérní poradenství“ title_align=“center“ title_size=“h4″ title_color=“custom“ el_width=“100″ title_bg=“enabled“ separator_color=“custom“ custom_title_color=“#ffffff“ custom_separator_color=“#4ebcbd“][vc_column_text]Co je Nestlé kariérní poradenství: Exklusivní bezplatný program, který připravuje studenty vysokých škol a čerstvé absolventy na vstup do reálného pracovního prostředí.

Kariérní poradenství má 3 části: JOB CLINIC, CV CLINIC a MENTORING.
KALENDÁŘ 2015

Job Clinic: Chcete poznat reálné prostředí byznysu? Neváhejte a zúčastněte se našich workshopů, ve kterých vás úspěšní manažeři seznámí s fungováním jednotlivých oddělení. Všechny semináře probíhají v jeden den a zúčastnit se můžete přednášek z oddělení financí, HR, marketingu, prodeje, Supply Chain, technické divize nebo IT/IS.

Semináře na sebe navazují a každý trvá přibližně 1,5 hodiny.

CV Clinic: Chcete zjistit, kde hledat práci, jak napsat profesní životopis nebo jak se připravit na pohovor a úspěšně jej absolvovat? Případně byste si chtěli nanečisto vyzkoušet nyní.

Během našeho šestihodinového workshopu CV Clinic vás komplexně připravíme na skupinový výběr (assessment center), tolik používaný nástroj při hledání vhodných kandidátů.

Mentoring: Potřebujete poradit, jak nasměrovat svou kariéru? Nejste si jistí, jaké jsou vaše silné a slabé stránky? Pak je tu pro vás náš mentoring. Na dvou individuálních schůzkách s mentorem z řad zkušených manažerů či specialistů proberete své možné budoucí kariérní směřování.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][dt_fancy_title title=“Sociální sítě“ title_align=“center“ title_size=“h4″ title_color=“custom“ el_width=“100″ title_bg=“enabled“ separator_color=“custom“ custom_title_color=“#ffffff“ custom_separator_color=“#4ebcbd“][/vc_column][/vc_row][vc_row margin_top=“0″ margin_bottom=“0″ padding_left=“40″ padding_right=“40″ bg_position=“top“ bg_repeat=“no-repeat“ bg_cover=“false“ bg_attachment=“false“ padding_top=“0″ padding_bottom=“0″ parallax_speed=“0.1″][vc_column width=“1/1″][vc_raw_html]

JTNDYSUyMGhyZWYlM0QlMjJodHRwcyUzQSUyRiUyRnd3dy5mYWNlYm9vay5jb20lMkZncm91cHMlMkY1NzQzMTkwMjkzNDU3MzAlMjIlMjBjbGFzcyUzRCUyMmZhLWZhY2Vib29rJTIyJTIwdGFyZ2V0JTNEJTIyX2JsYW5rJTIyJTNFJTNDJTJGYSUzRQ==

[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row]

[reklama_left]
[reklama_right]