226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Příležitosti

Hledáte možnost výdělku nebo se zkrátka chcete více rozvíjet a zdokonalit v tom, co vás baví? Dnešní doba uchazečům o práci přeje, jak ale najít tu správnou příležitost, která dobře nastartuje vaši kariéru a zvýší vaše šance na trhu práce ?

Abychom vám pomohli s hledáním uplatnění, pravidelně aktualizujeme přehled brigád, pracovních stáží, trainee programů i pracovních pobytů v ČR i zahraničí. Vyberte si příležitost, která má smysl!

Kariéra

Každý rok opouští školní lavice desetitisíce absolventů a uplatnit se na trhu práce je pro mladé stále komplikovanější. Neustále roste procento těch, kteří dlouhodobě nemohou najít první uplatnění. Na základě této situace jsme pro vás vytvořili sekci, ve které najdete nabídky brigád, pracovních stáží, trainee programů i pracovních pobytů v ČR i zahraničí.

Jsme Alza.cz – česká firma s vizionářským pohledem, lídr v IT s 24letou historií v oblasti e-commerce. Zaměstnáváme přes 1 300 odborníků ve svém oboru.
Více informací
Vstupte do světa Skupiny ČEZ. Kde jinde může dát vaše energie věci do pohybu? Kde jinde získáte takový přístup k moderním technologiím?
Více informací
Jsem mladší brácha Jobs.cz a jsem tu od toho, abych ti našel první práci, kterou budeš mít rád, do které se budeš těšit.
Více informací
Za vším, co děláme, jsou lidé. Na jedná straně naši odborníci, na straně druhé naši klienti a jejich zaměstnanci, pro jejichž spokojenost vytváříme atraktivní benefitní programy.
Více informací
Každému, kdo má chuť a odhodlání k osobnímu rozvoji, nabízí ACCA kvalifikace možnost uspět sám před sebou i v rychle se měnícím světě a být špičkou ve své firmě a oboru.
Více informací
Jasně, že škola je základ života, ale co dál? Máš zápal, chuť rozvíjet své nápady a nebojíš se dělat věci jinak? Pusť se do toho naplno a pojď vyrůst do Vodafonu.
Více informací
Protože lepší partu nenajdeš! Protože víme, že život není jen práce. Protože ti dáme praxi, kterou ocení každá další firma.
Více informací
KFC stavíme na lidech! Přidejte se do naší KFC rodiny a zažijte při práci legraci, skutečnou možnost profesního růstu a seberealizace.
Více informací
Chceš pracovat jen tehdy, kdy budeš chtít? Vstup do světa hostesek a promotérů a vybírej si z nabídek, které tě osloví.
Více informací
Jsme specialisté na obory cestovního ruchu, letecké dopravy a personalistiky. Získáte perfektní teoretické znalosti, ale také praxi a kontakty cenné pro budoucí kariéru.
Více informací
[reklama_left]
[reklama_right]