Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Faq
  • cs

Příležitosti

Hledáte možnost výdělku nebo se jenom chcete více rozvíjet a zdokonalit v tom, co vás baví? Dnešní doba aktivním uchazečům o práci přeje, jak ale najít tu správnou příležitost, která dobře nastartuje vaši kariéru a zvýší vaše šance na trhu práce? Mrkněte na profily našich partnerů, jaké zajímavé příležitosti vám nabízí… A vyberte si příležitost, která má smysl!

Alza.cz

Rádi děláme věci po svém, prošlapáváme nové cesty, uskutečňujeme nápady, které se jiným zdají šílené. Jsme tišší introverti i energičtí exhibicionisté, křehké duše i otřesní cynici, kravaťáci i kraťasáci. Každý jsme jiný, ale dohromady tvoříme unikátní kulturu. Chceš se k nám přidat?

KFC

KFC stavíme na lidech! Přidejte se do naší KFC rodiny a zažijte při práci legraci, skutečnou možnost profesního růstu a seberealizace.

McDonald´s

Protože lepší partu nenajdeš! Protože víme, že život není jen práce. Protože ti dáme praxi, kterou ocení každá další firma.

NORDSEE

Máte rádi ryby a mořské plody? Chcete získat dovednosti s jejich přípravou a ochutnat pestrost rybích specialit? Nechcete pracovat v kanceláři a raději komunikujete stále s novými lidmi? Tak pojďte pracovat k nám!

Promoteri.eu

Chceš pracovat jen tehdy, kdy budeš chtít? Vstup do světa hostesek a promotérů a vybírej si z nabídek, které tě osloví.

Skupina ČEZ

Vstupte do světa Skupiny ČEZ. Kde jinde může dát vaše energie věci do pohybu? Kde jinde získáte takový přístup k moderním technologiím?

SUBWAY

Chceš si vyzkoušet práci ve fast-foodu ale smažení a nezdravé jídlo není tvůj styl? Přidej se do našeho týmu Sandwich artistů™ a manažerů a zjisti, že to jde i jinak.

Think Ahead ACCA

Každému, kdo má chuť a odhodlání k osobnímu rozvoji, nabízí ACCA kvalifikace možnost uspět sám před sebou i v rychle se měnícím světě a být špičkou ve své firmě a oboru.

Vodafone

Jasně, že škola je základ života, ale co dál? Máš zápal, chuť rozvíjet své nápady a nebojíš se dělat věci jinak? Pusť se do toho naplno a pojď vyrůst do Vodafonu.