Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Faq
  • Čeština

Příležitosti

Hledáte možnost výdělku nebo se jenom chcete více rozvíjet a zdokonalit v tom, co vás baví? Dnešní doba aktivním uchazečům o práci přeje, jak ale najít tu správnou příležitost, která dobře nastartuje vaši kariéru a zvýší vaše šance na trhu práce? Mrkněte na profily našich partnerů, jaké zajímavé příležitosti vám nabízí… A vyberte si příležitost, která má smysl!

Think Ahead ACCA

Každému, kdo má chuť a odhodlání k osobnímu rozvoji, nabízí ACCA kvalifikace možnost uspět sám před sebou i v rychle se měnícím světě a být špičkou ve své firmě a oboru.

Alza.cz

Rádi děláme věci po svém, prošlapáváme nové cesty, uskutečňujeme nápady, které se jiným zdají šílené. Jsme tišší introverti i energičtí exhibicionisté, křehké duše i otřesní cynici, kravaťáci i kraťasáci. Každý jsme jiný, ale dohromady tvoříme unikátní kulturu. Chceš se k nám přidat?

Česká pošta

Jsme zaměstnavatel, který otevírá dveře každému, kdo chce něco dokázat a troufne si udržovat celou zemi v pohybu s námi. Ukažte nám své přednosti. To ostatní Vás naučíme my!

Skupina ČEZ

Vstupte do světa Skupiny ČEZ. Kde jinde může dát vaše energie věci do pohybu? Kde jinde získáte takový přístup k moderním technologiím?

KFC

KFC stavíme na lidech! Přidejte se do naší KFC rodiny a zažijte při práci legraci, skutečnou možnost profesního růstu a seberealizace.

Komerční banka

Co mají společného finance, fintech, inovace, agilita, startupy anebo Bankathon? Za tím vším stojí skvělý tým Komerčky.

McDonald´s

Protože lepší partu nenajdeš! Protože víme, že život není jen práce. Protože ti dáme praxi, kterou ocení každá další firma.

Promoteri.eu

Chceš pracovat jen tehdy, kdy budeš chtít? Vstup do světa hostesek a promotérů a vybírej si z nabídek, které tě osloví.

SUBWAY

Chceš si vyzkoušet práci ve fast-foodu ale smažení a nezdravé jídlo není tvůj styl? Přidej se do našeho týmu Sandwich artistů™ a manažerů a zjisti, že to jde i jinak.

Vodafone

Jasně, že škola je základ života, ale co dál? Máš zápal, chuť rozvíjet své nápady a nebojíš se dělat věci jinak? Pusť se do toho naplno a pojď vyrůst do Vodafonu.