226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Příležitosti

Hledáte možnost výdělku nebo se zkrátka chcete více rozvíjet a zdokonalit v tom, co vás baví? Dnešní doba uchazečům o práci přeje, jak ale najít tu správnou příležitost, která dobře nastartuje vaši kariéru a zvýší vaše šance na trhu práce ?

Abychom vám pomohli s hledáním uplatnění, pravidelně aktualizujeme přehled brigád, pracovních stáží, trainee programů i pracovních pobytů v ČR i zahraničí. Vyberte si příležitost, která má smysl!

Od obchodu k firmě 21. století.
Více informací
Máte rádi ryby a mořské plody? Chcete získat dovednosti s jejich přípravou a ochutnat pestrost rybích specialit? Nechcete pracovat v kanceláři a raději komunikujete stále s novými lidmi? Tak pojďte pracovat k nám!
Více informací
Chceš pracovat jen tehdy, kdy budeš chtít? Vstup do světa hostesek a promotérů a vybírej si z nabídek, které tě osloví.
Více informací
Za vším, co děláme, jsou lidé. Na jedná straně naši odborníci, na straně druhé naši klienti a jejich zaměstnanci, pro jejichž spokojenost vytváříme atraktivní benefitní programy.
Více informací
Každému, kdo má chuť a odhodlání k osobnímu rozvoji, nabízí ACCA kvalifikace možnost uspět sám před sebou i v rychle se měnícím světě a být špičkou ve své firmě a oboru.
Více informací
Vstupte do světa Skupiny ČEZ. Kde jinde může dát vaše energie věci do pohybu? Kde jinde získáte takový přístup k moderním technologiím?
Více informací
Jsem mladší brácha Jobs.cz a jsem tu od toho, abych ti našel první práci, kterou budeš mít rád, do které se budeš těšit.
Více informací
Chceš si vyzkoušet práci ve fast-foodu ale smažení a nezdravé jídlo není tvůj styl? Přidej se do našeho týmu Sandwich artistů™ a manažerů a zjisti, že to jde i jinak.
Více informací
KFC stavíme na lidech! Přidejte se do naší KFC rodiny a zažijte při práci legraci, skutečnou možnost profesního růstu a seberealizace.
Více informací
Jasně, že škola je základ života, ale co dál? Máš zápal, chuť rozvíjet své nápady a nebojíš se dělat věci jinak? Pusť se do toho naplno a pojď vyrůst do Vodafonu.
Více informací
Protože lepší partu nenajdeš! Protože víme, že život není jen práce. Protože ti dáme praxi, kterou ocení každá další firma.
Více informací
[reklama_left]
[reklama_right]