Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Prázdninový tarif pro držitele průkazu ISIC v oblasti IDP

Na období letních prázdnin si mohou studenti starší 15 let v rámci Integrované dopravy Plzeňska (IDP) zakoupit předplatné jízdné ISIC. Jízdné je nabízeno s platností od 1. 7. do 31. 8. a je poskytnuto studentům, kteří předloží platný průkaz ISIC.

Stejně jako v předchozích letech umožňuje IDP studentům, jež jsou majiteli ISIC průkazu, zakoupit zlevněné prázdninové předplatné. Studenti tudíž na období prázdnin, kdy jim není poskytováno žákovské jízdné, nemusejí přecházet na plnocenné „dospělácké“ předplatné.

Uvedené předplatné platí pouze pro jízdu ve vnějších zónách systému IDP a dá se dobít na 1 – 62 dnů. Ve městě Plzni mají studenti nárok na zlevněné předplatné i během letních prázdnin.

Předplatné je nutné nahrát na Plzeňskou, Karlovarskou či Mariánskolázeňskou kartu, při dobíjení musí dotyčný prokázat vlastnictví ISIC průkazu. Měsíční cena předplatného je 296 Kč, na celé dva měsíce prázdnin vychází cena 598 Kč. Jednodenní předplatné vychází na 37 Kč. Uvedené ceny platí vždy pro jednu vnější tarifní zónu. Kompletní ceník je k dispozici na: tarif IDP ceniky.

Související články