226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Prázdninové výlety na Moravu a Slovensko

Na dovolenou k moři se letos nechystáte, nebo už jste se opálení vrátili a rádi byste se přece jenom odreagovali ještě trochu? Pokud jste akční tip, ideálním řešením by pro vás mohla být aktivní dovolená nebo výlety v rámci Česka a Slovenska.

    Zavřete teď na chvíli oči a zkuste si třeba představit, jak se řítíte na kole mezi slováckými vinohrady nebo stoupáte s batohem překrásnou přírodou na vrcholky Bílých Karpat. Na pomezí Moravy a Slovenska je nepřeberné množství možností pro zážitkovou dovolenou nebo výlet. Okolo Uherského Hradiště se kromě zmíněné cyklistiky nebo pěší turistiky můžete věnovat také činnosti, která už rozhodně tolik námahy nevyžaduje, a to koštování tamějších vynikajících vín.

    Pokud jste spíše pivaři, přesuňte se o kus dál na Slovensko do Trenčína, kde se po prohlídce nádherného hradu, jehož historie sahá až do 11. století, můžete osvěžit v místním pivovaru. Fajnšmekři jistě ocení širokou nabídku různých typů piv, které má pivovar v nabídce. Jak se ale z Prahy do téhle atraktivní oblasti dostat, pokud nechcete jet autem, nebo s sebou máte nedejbože třeba ještě kolo? Řešením by mohla být nová linka trasy Praha-Trenčín, se kterou každou sobotu vyráží Arriva.

    Za 315 Kč (po započtení slevy na průkaz ISIC) pojedete z pražského hlavního nádraží až k našim sousedům právě do Trenčína. Ani pokud plánujete cyklistický výlet, nezaplatíte o mnoho víc, za jednu cestu si Arriva účtuje jenom 25 Kč. Už samotná cesta je začátek výletu, proto vás čekají pohodlná sedadla a nabídka občerstvení včetně například benešovského piva. Samozřejmostí jsou elektrické přípojky, voda zdarma, a wi-fi připojení, abyste mohli být pořád v kontaktu. Jak si užijete zbytek výletu, to už je na vás. Šťastnou cestu!

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]