226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Pozvánka na přednášku: David Kirš – osobnost, co pomáhá lidem vydělat miliony

Víte, jak na podnikání? Chcete se dozvědět, jak nastartovat svůj byznys a naplno využít digitálních možností internetu ve váš prospěch? Přijďte na jedinečné osobní setkání, které se bude konat v prostorách NICM, Na poříčí 4, Praha 1 17. září 2014 ve 14 hodin.

Rezervace nutná! Kapacita míst omezena, zbývá už jen posledních 20 míst! Proto neváhejte a zarezervujte si místo na emailu info@nicm.cz

Nenechejte si ujít přednášku tohoto charismatického vizionáře, který se nebojí měnit postupy v oblasti podnikání!

david kirš greyPropaguje Email Marketing, Info-marketing a Info-podnikání. Je autorem EmailAcademy.cz, MilionovéImpérium.cz a také první knihy o email marketingu v českém jazyce Milionový email.

Moc dobře ví, jak se pohybovat v životních rolích – podnikatel, manžel a táta.

Jeho motto zní: „Poznat sám sebe, nikdy se nevzdávat a učit se od těch nejlepších na světě…“

Je velikým podporovatelem Info-podnikání a se svým týmem Firmy 2.0 propaguje nové techniky marketingu na internetu s cílem zjednodušovat život podnikatelům. Právě díky internetu. „Protože technologie nám mají sloužit, ne my jim. Pak nám zůstává čas na ty podstatné věci v životě…“

Co by Vás mohlo ještě o Davidu Kiršovi zajímat?

Vybudoval firmu, která je číslo jedna v email marketingu v České republice – www.SmartEmailing.cz. Více než 2000 podnikatelů prošlo jeho online programy (www.davidkirs.cz). Přes 35.000 lidí se zapojilo do jeho video tréninků. Drží pravděpodobně rekord v prodeji online programu na internetu: 2.9 mil. Kč za 24h.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]