226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Potřebujete změnit styl myšlení? Máme pro vás tip!

Snad každá firma dnes touží po „inovátorech“ – mladých lidech hýřících originálními nápady. Ne každý se ale takový narodí. Pokud nepatříte mezi onu skupinku šťastlivců, máte šanci na sobě zapracovat!

ŠKODA Auto_PR čl._6.10.2016_obr. 2

Samozřejmě existují způsoby, jak se „inovativní“ styl myšlení naučit a postupně se zdokonalovat. Jedním z nich může být stáž či odborná praxe ve společnosti, která má inovace zakořeněné ve své firemní kultuře. Spoustu příležitostí k osobnímu rozvoji v této oblasti dostávají například studenti na odborné praxi ve ŠKODA AUTO.

Stejně jako všichni zaměstnanci ŠKODA AUTO, mají i praktikanti šanci uplatnit svou kreativitu v centru návrhů zvaném Z.E.B.R.A. Každý tam může jednoduše napsat svůj nápad na zefektivnění pracovních procesů, pracovního prostředí či cokoliv dalšího, co bude nějakým způsobem pro firmu prospěšné. A protože dobré nápady šetří firmě náklady, jsou za ně zaměstnanci samozřejmě po zásluze odměňováni. Praktikanti jsou navíc do konce tohoto roku motivováni možností vyhrát za svůj návrh iPhone Apple 6S, a to už stojí za zamyšlení!

Aby šlo praktikantům inovátorství lépe, jsou pro ně připraveny inovační workshopy. Zábavnou a interaktivní formou se při nich seznamují s pojem inovace ve ŠKODA AUTO, zjišťují, v čem by měla být společnost inovativní, a jak nastartovat inovační myšlení, které je v dnešním světě klíčem k úspěchu.

Věnujte svůj čas práci ve firmách, které uvedou vaše skvělé nápady do praxe!

Chcete udělat první krok na cestě k rozvoji inovačního myšlení hned teď?

Navštivte www.skoda-kariera.cz a vyberte si jednu z desítek odborných praxí pro studenty.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]