Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Potřebujete změnit styl myšlení? Máme pro vás tip!

Snad každá firma dnes touží po „inovátorech“ – mladých lidech hýřících originálními nápady. Ne každý se ale takový narodí. Pokud nepatříte mezi onu skupinku šťastlivců, máte šanci na sobě zapracovat!

Samozřejmě existují způsoby, jak se „inovativní“ styl myšlení naučit a postupně se zdokonalovat. Jedním z nich může být stáž či odborná praxe ve společnosti, která má inovace zakořeněné ve své firemní kultuře. Spoustu příležitostí k osobnímu rozvoji v této oblasti dostávají například studenti na odborné praxi ve ŠKODA AUTO.

Stejně jako všichni zaměstnanci ŠKODA AUTO, mají i praktikanti šanci uplatnit svou kreativitu v centru návrhů zvaném Z.E.B.R.A. Každý tam může jednoduše napsat svůj nápad na zefektivnění pracovních procesů, pracovního prostředí či cokoliv dalšího, co bude nějakým způsobem pro firmu prospěšné. A protože dobré nápady šetří firmě náklady, jsou za ně zaměstnanci samozřejmě po zásluze odměňováni. Praktikanti jsou navíc do konce tohoto roku motivováni možností vyhrát za svůj návrh iPhone Apple 6S, a to už stojí za zamyšlení!

Aby šlo praktikantům inovátorství lépe, jsou pro ně připraveny inovační workshopy. Zábavnou a interaktivní formou se při nich seznamují s pojem inovace ve ŠKODA AUTO, zjišťují, v čem by měla být společnost inovativní, a jak nastartovat inovační myšlení, které je v dnešním světě klíčem k úspěchu.

Věnujte svůj čas práci ve firmách, které uvedou vaše skvělé nápady do praxe!

Chcete udělat první krok na cestě k rozvoji inovačního myšlení hned teď?

Navštivte www.skoda-kariera.cz a vyberte si jednu z desítek odborných praxí pro studenty.

Související články