Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě pobočky České Budějovice a Kolín). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Pomohli jsme firmě RACIO darovat 4.000 raciolek Armádě spásy

Musíme si pomáhat. To je nejen název slavného českého filmu, ale také motto posledních měsíců. A my jsme nezaháleli.

Minulý týden jsme předali Armádě spásy velkorysý dar od firmy RACIO. Na Holešovickou pobočku přivezli naši členové obchodního a marketingového týmu 4.000 raciolek. Armáda spásy pomáhá v České republice již třicet let lidem, kteří se ocitli v tíživé situaci. Poskytuje fyzickou, sociální duchovní i morální podporu a každý den jejich služeb na pobočkách po celé republice využívá více než tisíc znevýhodněných lidí.

Pokud chceš v této těžké době taky pomáhat, můžeš se například přihlásit jako dobrovolník a věnovat svůj čas nějaké charitativní organizaci nebo nemocnici. Velkou pomocí jsou i finanční dary a příspěvky. Blíží se chladné měsíce a s ním i velmi nebezpečné období pro lidi bez domova, kteří se nemají kam schovat před nočním mrazem. Co takhle zakoupit nocleženku? Jde o poukaz za 100 Kč, díky kterému jeden člověk bez domova může strávit noc teple.

Nezapomínej však ani na své nejbližší. Alespoň dvakrát týdně zavolej prarodičům nebo kamarádům v karanténě a nabídni jim třeba pomoc s nákupem. V současné situaci je každá pomoc vítána.

Související články