226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Alpenverein

Členství v Alpském spolku a pojištění volnočasových aktivit, například i horolezení, canoyingu i jízdy na divoké vodě.

Základní podmínky:
  • Slevy na ubytování v horských chatách až 50%, ubytovací poukazy na chaty zdarma.
  • Slevy pro nákup oblečení, map či zájezdů.
  • Pro držitele karet ISIC a ALIVE celoroční předplatné časopisu lidé a HORY.
uniqua

Nabízíme vám zprostředkování členství v Alpském klubu – Alpenverein a souvisejících produktů s tímto členstvím. Mezi nejvýznamnější a v ČR nejspíše bezkonkurenční výhodu členství Alepnverein patří především unikátní systém pojištění a pak také slevy na horských chatách od slovinského Triglavu až po Pyreneje.

Od května 2014 je pro držitele karet ISIC a ALIVE připravena mimořádná a zajímavá bonifikace – prvních tisíc držitelů karet, kteří se přihlásí do Alpenvereinu ve formuláři níže, je připraveno celoroční předplatné časopisu lidé&HORY. Časopis lidé&HORY je v současnosti nejvyhledávanějším a nejfundovanějším odborným časopisem v ČR na problematiku outdooru a alpinismu – více na www.lideahory.cz.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat přes FB ISICPOINT, e-mail: isicpoint@isic.cz nebo tel.: 226 222 329.

Hlavní výhody 

  • Pojištění, které je součástí členství a které je zaměřeno na volnočasové aktivity (některé z nich jsou označovány jako rizikové – skialpinismus, horolezectví, VHT, canyoning, jízda na divoké vodě a další), chrání každého člena Alpského klubu – Alpenverein při nehodách na celém světě (pojistná ochrana neplatí ve vyjmenovaných oblastech, takovými oblastmi jsou Antarktida, Arktida nebo Grónsko).
  • Slevy na horských chatách platí pro celou oblast Alp i pro Pyreneje – slevy může využívat každý držitel průkazu Alpského klubu – Alpenverein na více než 1300 chatách v uvedených oblastech. Výše slev za ubytování se pohybuje od 30 % až do 50 %. Detailní informace o členství v Alpském klubu – Alpenverein i o všech těchto unikátních výhodách najdete na stránkách http://www.alpenverein.cz
  • Slevy při nákupu outdoorového vybavení v prodejních řetězcích HUDY SPORT, The North Face, Rock Point a dalších outdoorových prodejnách v celé ČR (slevy od 7 % do 15 %), mezi další nezanedbatelné výhody patří např. slevy 10% při nákupu map a průvodců ve specializované prodejně MAPIS v Praze 5, slevy 5 % při letních a zimních pobytech zajišťovaných CK ALPY v Rakousku a v Itálii, slevy 5 % až 10 % při účasti na klubových akcích s časopisem lidé&HORY, slevy při nákupu produktů outdoorového vybavení na shop.alpy.cz, zdarma ubytovací poukazy na chaty v alpské oblasti Karwendel atd.

Další informace o slevách jsou uvedeny na http://www.alpenverein.cz/vyhody-a-bonifikace/.

[reklama_left]
[reklama_right]