226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Pohár děkana FJFI

Pohár děkana FJFI je jedinečná sportovní akce pořádána studenty pro studenty. Máte zde možnost zúčastnit se různých sportů a pro nesportovce je připraven bohatý doprovodný program. Více informací na http://st.fjfi.cvut.cz/pohar-dekana/info.

plakat_5Tento rok probíhá již 5. ročník Poháru děkana FJFI. Jedná se o akci pořádanou Sportovním týmem při FJFI ČVUT v Praze Tralalalala, na které se můžete zúčastnit různých sportů, jmenovitě: fotbal, florbal, volejbal, streetball, squash a stolní tenis. Pro všechny účastníky jsou připraveny zajímavé ceny. Bude připraven i bohatý doprovodný program, například: pivní štafeta, tablebouldering, skákací boty Poweriser a mnoho dalšího.

Pohár děkana FJFI proběhne 8. 5. 2015 od 9:00 hodin na Strahovských kolejích a od 8:00 na sportovištích ČVUT Juliska a Kotlářka. V případě zájmu najdete bližší informace na stránce http://st.fjfi.cvut.cz/pohar-dekana/info/ a na Facebooku www.fb.com/pohardekana.

Akci byste si neměli za žádných okolností nechat ujít, protože se jedná o jedinečnou událost, na kterou budete vzpomínat celý nadcházející akademický rok. Za Sportovní tým Tralalalala Jakub Skočdopole.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]