Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Podzimní potěšení pro dva je odstartováno!

S akcí 1 + 1 jízdenka ZDARMA od Eurolines můžete cestovat do padesátky evropských destinací – ve dvou, ale platit budete jen za jednoho. Až do 26. 11. 2017 můžete nakupovat jízdenky 1 + 1 ZDARMA pro cestovní období do 25. 3. 2018 (kromě 15. 12. – 7. 1.).

Co vše se dá s akcí 1 + 1 ZDARMA stihnout? Vánoční trhy, lednové výprodeje, únorový Valentýn a dokonce i jarní prázdniny! Vyzkoušejte jeden z nejoblíbenějších trendů poslední doby: cestování na otočku – ráno tam a večer zpět. Je to ideální způsob, jak mít za jediný den spoustu skvělých zážitků, a přitom ušetřit čas i peníze. Do mnoha měst jezdí autobusy několikrát denně a vždy míří až do centra, takže odpadá zbytečný čas strávený dopravou odněkud z periferie. Za hezkým jednodenním výletem se můžete rozjet do Berlína, Mnichova, Bratislavy či Vídně. Nebo vyzkoušejte nové destinace ve Švýcarsku: Curych, Ženevu, Lausanne, Bern či St. Gallen (cesty od 10. 1. 2018).

Dýchla na vás už atmosféra blížících se Vánoc? Znáte adventní ráj ve Vídni, vánoční zázraky v Berlíně nebo nejstarší vánoční trhy v Drážďanech? Ne? Tak to je nejvyšší čas je poznat.

A co plánujete na lyže? Vyzkoušejte alpské kopce v Chambery nebo Annecy. Ideální časy příjezdů a odjezdů vám umožní jet pohodlně na prodloužený víkend.

Ve 2 se to zkrátka lépe táhne, nikdo nechce být na cestách sám. A teď nemusíte! Využijte nabídku 1 + 1 ZDARMA a procestujte více jak 50 evropských měst spolu, za 1 osobu zaplatíme my.

Související články