Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Podzimní potěšení pro dva je odstartováno!

S akcí 1 + 1 jízdenka ZDARMA od Eurolines můžete cestovat do padesátky evropských destinací – ve dvou, ale platit budete jen za jednoho. Až do 26. 11. 2017 můžete nakupovat jízdenky 1 + 1 ZDARMA pro cestovní období do 25. 3. 2018 (kromě 15. 12. – 7. 1.).

Co vše se dá s akcí 1 + 1 ZDARMA stihnout? Vánoční trhy, lednové výprodeje, únorový Valentýn a dokonce i jarní prázdniny! Vyzkoušejte jeden z nejoblíbenějších trendů poslední doby: cestování na otočku – ráno tam a večer zpět. Je to ideální způsob, jak mít za jediný den spoustu skvělých zážitků, a přitom ušetřit čas i peníze. Do mnoha měst jezdí autobusy několikrát denně a vždy míří až do centra, takže odpadá zbytečný čas strávený dopravou odněkud z periferie. Za hezkým jednodenním výletem se můžete rozjet do Berlína, Mnichova, Bratislavy či Vídně. Nebo vyzkoušejte nové destinace ve Švýcarsku: Curych, Ženevu, Lausanne, Bern či St. Gallen (cesty od 10. 1. 2018).

Dýchla na vás už atmosféra blížících se Vánoc? Znáte adventní ráj ve Vídni, vánoční zázraky v Berlíně nebo nejstarší vánoční trhy v Drážďanech? Ne? Tak to je nejvyšší čas je poznat.

A co plánujete na lyže? Vyzkoušejte alpské kopce v Chambery nebo Annecy. Ideální časy příjezdů a odjezdů vám umožní jet pohodlně na prodloužený víkend.

Ve 2 se to zkrátka lépe táhne, nikdo nechce být na cestách sám. A teď nemusíte! Využijte nabídku 1 + 1 ZDARMA a procestujte více jak 50 evropských měst spolu, za 1 osobu zaplatíme my.

Související články