fbpx
Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq

Podělte se o zážitky z práce – nejzajímavější true story odměníme!

Co dokáže rozesmát personalisty, se dočítáme poměrně často. Co ale pobavilo vás, ať už jste prázdninový brigádník nebo soustavný pracant? E-mail pro mámu omylem zaslaný šéfovi, zkomolené jméno či flekanec na košili – určitě se vám už někdy podařilo pěkně zaperlit.


Takové ukázkové faux pas dokáže zhatit začátek slibné kariéry, ale když se z něj správně vybruslí, může úspěšně prolomit ledy a být naopak k užitku. Máte za sebou vy sami nebo někdo z vašeho okolí podobný příběh? Nenechávejte si ho pro sebe, pošlete nám jej do 31.8. 2018 – nejzajímavější si vyslouží světlé místo v našich online i print materiálech a autor či autorka se dočká štědré odměny!

A jak vlastně soutěž probíhá?

Příběh sepište a zašlete do 31.8.2018 e-mailem na marketing@isic.cz. Nezapomeňte do předmětu napsat heslo „V PRÁCI LEGRACI“ – e-maily s jiným předmětem nemusí být do výběru zařazeny. Po uplynutí termínu zasedne odborná porota, složená z pečlivě vybraných členů týmu ISIC, která rozhodne, kterých 5 příběhů si zaslouží odměnu. A co to je? Parádní Cocktail maker, ať si osladíte život i jinak, než humorem!

Jakmile vybereme pětici výherců, budeme je kontaktovat skrze e-mailové adresy, ze které jsme obdrželi email. Zároveň zveřejníme tyto příběhy i se jménem autora (pokud bude souhlasit) na našem webu, facebooku a v připravované brožuře s HR tématikou.

Tak hurá ke strojům, už se těšíme!

Související články

  • Vyhraj nad jarní únavou

    Útlum energie vnímá s příchodem teplejšího počasí řada lidí. Ačkoli nejde přímo o nemoc, spousta ...

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.