226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Pět tipů, jak si naplánovat rozpočet a ušetřit s průkazem ISIC

Brigáda, výpomoc nebo práce na plný úvazek. Je na každém, jaký zdroj příjmů si zvolí. Jedno je společné. Každý máme nějaký rozpočet, se kterým musíme vycházet, ať už do další výplaty nebo do další „finanční injekce“. Zde jsou naše tipy, které mohou pomoci ušetřit vaše finance nebo snížit některé náklady. Divte se nebo ne – fungují!

Už jste si někdy zkusili zapisovat své výdaje? Máte denní limit? Nastavení takového limitu je jednoduché, ale odpovídá realitě? To je jako když si na snídani místo chleba s džemem z domu, dáte velké latte a koláč ve značkovém coffee shopu. Oběd si dáte v příjemné restauraci, co je za rohem, a večer obohacujete své přátele historkami při dobrém pití v ne zrovna levném podniku nebo klubu. A potom, kde ty finance mizí, že? Kontrola běžných denních financí se velmi vyplatí.

Nenadálá událost jako jsou narozeniny přátel, nová postel, rozbitý telefon, víkend s kamarády, takovéto události je třeba řešit nejlépe ihned! Našli byste ihned peníze navíc, aniž byste si museli s prosíkem k rodičům nebo k babičce? Lepší možností je využít své vlastní finance. Co takhle vyzkoušet variantu, že si budete odkládat menší obnos peněz každý měsíc jinam než do peněženky? Stačí 3-4 měsíce a na tyto nečekané výdaje bude najednou dostatečná rezerva!

Rádi cestujete, ale výlety za hranice se vám zdají příliš drahé? Ať už volíte pobyt v ČR nebo v zahraničí, jistě to bude zábava, o kterou nechcete přijít! Nikdo by nechtěl pouze závistivě sledovat své kamarády na Facebooku, jak si užívají čerstvý vítr z hor a sněhu po kolena nebo sluncem provoněné koktejly na rozpálené pláži. V tomto případě je dobré sledovat sezónní nabídky dopravců. Ať už po souši nebo vzduchem – vyplatí se trochu hledat. Ubytování navíc můžete vyřešit formou spolubydlení. Nejen že nevydáte tolik peněz jako za pětihvězdičkový hotel, ale získáte možnost se seznámit s místními a lidmi, které byste v drahém hotelu třeba nepotkali!

Máte rádi jídlo, které skvěle chutná, ale nezruinuje vaši peněženku? Drahé ne vždy znamená více chutné! Další tip jak ušetřit je najít si levnější varianty a využívat slevy v restauracích, která například nabízejí polední menu, nebo obědové polévky a lehké saláty. Náš tip na rychlý oběd je ze speciální nabídky ISIC. V KFC máte 2 Twistery nebo Zingery za cenu jednoho. Jste více vybíraví? Stejnou akci 1+1 nabízí Subway! Pokud i přesto nevydržíte bez „sladké tečky“, můžete ušetřit i tady.TAPI TEA je výborná varianta sladkého osvěžení ve formě nealkoholického míchaného nápoje a najdete ji také v nabídce ISIC.

Nedokážete si představit hory bez lyží a vyhřáté chaty a léto bez festivalů a zábavy s přáteli? Rádi podnikáte výlety a zajímají vás nové akce? Nenechte se omezovat cenou. Vybírejte si místa a výlety, kde se dá ušetřit. S Průkazem ISIC je kam se vydat. Více na www.isic.cz/leto. A i kdybyste byli lenoši, co rádi tráví čas doma u počítače. Extra online slevy nabízí nepřeberné množství slev u našich partnerů.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]