Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě pobočky České Budějovice a Kolín). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Oslavte se Subway® world sandwich day a pochutnejte si na sendviči – zdarma

Subway je do počtu restaurací největším řetězcem rychlého občerstvení na světě. V Česku si na jejich famózních sendvičích můžete pochutnat už 15 let. A letos připravili pro všechny hosty velkolepou událost!

Máte rádi pořádně naducané sendviče? S lahodnými ingrediencemi a hromadou čerstvé zeleniny? Sendviče, do kterých si podle vlastní chuti vybíráte ty nejlepší masa, sýry, zeleninu a omáčky? Jasně! V takovém případě si nezapomeňte v kalendáři naškrtnout sobotu 3. listopadu.

Proč? Protože ve všech restauracích Subway v Česku proběhne velkolepá oslava World Sandwich Day! Pro milovníky dobrého jídla to znamená jediné: jeden 15 cm sendvič si koupíte a druhý máte zdarma. Žádné háčky, žádné podmínky, pro všechny. Ideální příležitost pro společný oběd s rodinou, setkání s přáteli nebo rande. Koupí každého sendviče navíc podpoříte vybrané rodiny v nouzi, a to se počítá!

Nabídka je více než pestrá – trhané vepřové, šťavnaté kuřecí kousky Teriyaki, hovězí rostbíf a také několik vegetariánských sendvičů. Do každého sendviče si navíc můžete naskládat až osm druhů zeleniny, sýr, dvě omáčky a za malý příplatek třeba i křupavou slaninu nebo avokádo!

Takže na viděnou v restauracích Subway v sobotu 3. listopadu!

Související články