226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Odstraňte své nedostatky pomocí nejmodernějších laserů

Díky účinným přístrojovým technologiím je možné v laserových centrech trvale odstranit nežádoucí ochlupení, tetování a permanentní make-up, strie, jizvy, žilky, pigmentové skvrny, akné, vrásky, povislou pokožku, vybělit zuby či zeštíhlit postavu.

Odstranění tetování

Řešíte své nedokonalosti a výsledky se stále nedostavují i přesto, že používáte nejrůznější krémy a chodíte na kosmetiku? Taková péče bohužel není dostačující, a proto je nutné pro efektivní výsledky povolat na pomoc odpovídající lékařskou techniku. Z laserových zákroků však nemusíte mít obavy.

Nejen, že po nich již nezůstávají jizvy, jako tomu bylo v minulosti, ale nejsou už ani bolestivé díky implementovanému chlazení či kombinací s použitím znecitlivující masti. Vždy však vyhledávejte pouze kvalitní ošetření pod dohledem zkušeného zdravotnického personálu, kde nabízejí i možnost předchozí konzultace.

Získejte šanci na nový život odstraněním nežádoucího tetování, nepodařeného permanentního make-upu či pigmentových skvrn www.odstraneni‑tetovani‑laserem.cz. Zlepšíte si vzhled i sebevědomí.

Dejte sbohem otravnému, časově i finančně náročnému holení žiletkami nebo přístrojům, které chloupky bolestivě vytrhávají a vsaďte na trvalou depilaci nejen tmavých, ale i světlých chloupků lékařským přístrojem, který používají i na klinikách v Německu či Švédsku www.epilace‑laserem.cz

Mysleli jste si, že strie jsou neřešitelný problém? Do nedávna ano, ale díky revoluční technologii mikrojehličkové frakční radiofrekvence LIFTRON, která přišla na trh v roce 2011, je možné takřka zneviditelnit nejen nové, ale i mnoho let staré bílé strie a kromě toho také vpáčené jizvičky po akné či neštovicích, vrásky a povislou pokožku nebo zredukovat nadměrné pocení www.mikrojehlickova‑radiofrekvence.cz

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]