226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Od Hervisu dostanete super slevu. Jezděte jako Bank

Léto sice končí, ale než začne nový semestr, máte ještě čas vyrazit na výlet. Třeba na kole, jako nejlepší český sjezdař Ondřej Bank, který si všechny cyklopotřeby kupuje v Hervis Sports. S průkazem ISIC navíc ušetříte, protože dostanete 15% slevu na cokoli.

Hervis_logoPřemýšlíte, co se dá ještě stihnout, než začne škola? Co třeba využít některou cyklostezku, která vede nádhernou českou krajinou?  Vynikající zážitek nabízí cyklistická naučná stezka z Křivoklátu do Rakovníka a Senomat, která vede malebným údolím Rakovnického potoka po zpevněných cestách daleko od silničního provozu.

A že nemáte kolo, nebo byste ho potřebovali vyměnit? To vůbec nevadí. Stačí vyrazit s průkazem ISIC/ITIC/ALIVE do některé z prodejen Hervis Sports a vybrat si nové. V Hervisu totiž dostanete patnáctiprocentní slevu nejenom na kola, ale i na veškeré ostatní zboží*.

V ostravské prodejně si vybíral kolo třeba i nejlepší český sjezdař Ondřej Bank, který na něm trénoval po ošklivém pádu z letošního února. Ten už ale šel najisto, protože ví, že mu s výběrem pomůžou vyškolení prodavači, kteří vědí, jaké kolo zákazníkovi bude sedět. Stačí se jen zeptat.

Ptáte se, kolik vás to bude stát? Levnější horská kola pořídíte už za 5 000 Kč, krosová pak o tři tisíce dráž. Nejprodávanější modely se pohybují v rozmezí od 8 000 do 15 000 Kč. A za dvacet tisíc už seženete opravdu kvalitní sériově vyráběné, dobře osazené kolo. Velký výběr najdete na webu www.hervis.cz.

* s výjimkou produktů označených jako 1. cena (zboží označené v prodejnách Hervisu jako 1. cena je nejlepší produkt za nejlepší cenu v dané kategorii zboží v poměru cena/výkon. Jedná se vždy o jeden produkt z dané kategorie. Zboží je viditelně označené.)

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]