Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Objevte neobjevené památky

Hledáte krásu čekající na objevení? Chceme se s vámi podělit o příběhy domů, jejich majitelů nebo vzácných předmětů – o příběhy, které ještě neznáte. Máme pro vás tip na celkem 36 výletů! Každá z neobjevených památek je jedinečná.

Vydejte se za hrady ukrytými v lesích, zámky s překrásnými parky a půvabnými interiéry, kláštery, které po staletí vyzařují duchovní sílu či za vůní čerstvě upečeného chleba. Navštivte zámek, kde byl nedávno učiněn zcela jedinečný historický objev, užijte si čistou renesanci se zajíci tančícími na stropě nebo navštivte uhelný důl ponechaný tak, jako by lidé, kteří v něm pracovali, právě odešli a zanechali vše na svém místě. Neobjevené památky nabízejí prostor pro odpočinek, dobytí duševních sil a mnohé skryté poklady k objevení. Cesta vám sice patrně potrvá o chvilku déle, než kdybyste jako obvykle vyrazili tam, kam to máte nejblíže, ale věřte, že výsledek bude stát za to, protože i sama cesta může být cílem.

Využijte také výhod věrnostního programu Klíč k památkám, díky kterému získáte za pět vstupů šestý vstup zdarma. Navíc můžete otestovat mobilní aplikaci Klíč k památkám, která je ke stažení zdarma na Google play nebo App store a získáte nejen správu svých klíčů v mobilu, ale také kompletní přehled o památkách a akcích, které se na nich konají.

Související články