226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Oběd v Lokále za babku

Restaurace Lokál vydávají novou kartu Student. Díky této kartě můžete mít slevu 20 % na jídlo pro dvě osoby.

karty_lokal_studentV Lokále si vychutnáte čerstvě navařené jídlo a pečlivě ošetřené pivo. Jídlo chutná jako od maminky, protože kuchaři nepoužívají fígle a náhražky, ale vaří tradičními postupy. Kuchyně je založena na čerstvých surovinách a českých dodavatelích. Lokál si velmi zakládá na kvalitě čepovaného piva. Výčepní pod vedením mistra světa v čepování piva kontrolují, jak je pivo uskladněné, jakou cestou putuje do půllitru, jakým způsobem se od výčepu dostane k hostovi i jak mu je naservírováno. Pivo se v Lokále čepuje několika způsoby – hladinka, šnyt a mlíko.

Každý z pražských Lokálů má jinou atmosféru. Nejrušnější jsou Lokály v centru města – v Dlouhé ulici a v Míšeňské ulici blízko Karlova mostu. Blízkost Stromovky a její poklid oceníš v Lokále Nad Stromovkou na Letné, vesnický ráz a velkou letní zahrádku v Lokále U Zavadilů v Kunraticích. Nejnovějším přírůstkem je Lokál Hamburk v Karlíně – na tomto místě stojí hospoda od roku 1829!

S kartou Student dostanete ve všech Lokálech slevu na jídlo pro dvě osoby objednané do 18 hodin. Karta navíc funguje jako věrnostní karta Ambiente; získáte tak všechny její výhody (popsány jsou na stránkách www.ambi.cz, záložka Věrnostní karta).

Karta Student je určena všem studentům, kteří se prokáží kartou ISIC. Karta se vydává s platností vždy na jeden kalendářní rok (od 1. 1. do 31. 12.). Funkční zůstává i v průběhu ledna, abys měl dost času na výměnu.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]