226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Tiskové zprávy

Co je u nás ve společnosti nového? Přečtěte si naše aktuální tiskové zprávy, které si jednoduše můžete i stáhnout do svého zařízení.

Studentská anketa ISIC AWARDS zná své vítěze

Do čeho nejvíce investují studenti středních a vysokých škol, zjišťovala anketa ISIC AWARDS, do níž se zapojilo přes 2 240 držitelů studentských průkazů ISIC z celé České republiky.
Více

ISIC spouští novou podobu stránek www.isic.cz

Je to tak! V posledních pár měsících jsme v ISIC pracovali nejen na nové podobě stránek, ale i na nových funkcionalitách webu.
Více

Studenti jsou online skoro pořád. A bezpečnost řeší, ale…

Průzkum mezi studenty – držiteli průkazu ISIC v České republice ukázal, že studenti spoléhají na antivirové programy, ale další možnosti ochrany využívají jen málo. Průzkum realizovala společnost GTS ALIVE ve spolupráci se společností ESET a sdružením Národní centrum bezpečnějšího internetu. Průzkum se uskutečnil v lednu tohoto roku a zúčastnilo se ...
Více

Studentský průkaz ISIC vydává v Česku již 500 škol

V průběhu října došel projekt ISIC školám, věnující se výdeji studentských průkazů ISIC na středních a vysokých školách, k zajímavému milníku. Pod jeho křídly je nyní v péči 500 škol.
Více

Studentfone se od května stane součástí Vodafonu

Studentfone se od května stane součástí Vodafone! K ukončení poskytování služeb pod značkou Studentfone dojde k 30.4.2016. Pro všechny zákazníky Studenfone je připravená speciální nabídka od Vodafonu.
Více

Průkaz ISIC dobývá pražské školy

Průkazy ISIC jsou již mnoho let samozřejmostí pro studenty českých středních a vysokých škol. Jsou na ně zvyklí jak studenti, kteří je používají ve svém volném čase, tak i samotné školy. Ty ISIC využívají jako svůj školní průkaz, i jako čipovou kartu v jídelnách, menzách, pro vstup do budovy a ...
Více

V dopravě pro studenty nastává revoluce, ISIC je nedílnou součástí!

Od září se pro žáky a studenty do 26 let zásadně mění podmínky ve vlakové a autobusové dopravě napříč celou ČR (mimo MHD). Začíná pro ně platit sleva 75 % z plného jízdného a cestovat mohou celoročně bez časového omezení. Nemalým přínosem pro studenty je i fakt, že k prokázání ...
Více
[reklama_left]
[reklama_right]