226-222-333 9:00 - 17:00

ISIC NEWS

Úplně nové ISIC NEWS plně nahradily dosud vycházející ISIC magazín. Nic se ale nemění a uvnitř každého čísla je plno informací o nejnovějších slevách, sezónní slevy (v létě přehled festivalů, v zimě zimní areály), rozhovory, soutěže a články o všem, co studenty zajímá.

8. číslo Tipy na zimní sezónu - jak ušetřit, jak vydělat nebo co poslouchat najdete v našem plátku, který jsme pro vás opět připravili. Nepotkali jste nás ve škole? Tady si časáček můžete kdykoli stáhnout. Akorát ta soutěž netrvá věčnost no...
7. číslo Nové jarní ISIC NEWS ke stažení pro všechny, kterým se nedostaly do ruky jako čtení do lavice! Hitparáda nových TOP slev je samozřejmostí, navíc tu nejdete přes 30 letních festivalů, které si s ISIC slevou užijete bez finanční kocoviny. Dočtete se, co všechno na sebe i na projekt Troublegang prozradil rapper Marpo – „král metafor“ odpovídal i na vaše dotazy z Facebooku a Instagramu! Poprvé jste si mohli zasoutěžit s naší křížovkou. Už se těšte na další číslo plné výhod - vychází v listopadu!
6. číslo Nové číslo ISIC News! Zimní speciál věnující se ski areálům, kde můžete využít ISIC slevu. Nedostala se k vám tištěná podoba časopisu? Tu elektronickou si můžete stáhnout.
5. číslo Stáhněte si nové ISIC NEWS jaro 2017! V Novém čísle ISIC NEWS naleznete nejen TOP slevy, které můžete využít s průkazem ISIC, ale také seznam více než 30 festivalů, které můžete navštívít s ISIC slevou! Přečtěte si také rozhovory a tipy, kam vyrazit s průkazem ISIC, kulturní, technologické novinky, soutěžte a k tomu si připravte Smoothie podle našeho receptu. Jarní číslo ISIC NEWS je plné novinek!
4. číslo Už se nemůžete dočkat, až vyrazíte na hory? A co výbava? Kolik stojí ski pas? Na všechny tyto otázky můžete nalézt odpověď s průkazem ISIC! S průkazem ISIC máte totiž slevu až 20% na více než 40 tuzemských ski areálů po celé české republice. Jejich přehled najdete nejen na našem webu, ale i v novém čísle ISIC News, které právě vyšlo! Jeho elektronickou verzi si můžete stáhnout Zde (odkaz na novou verzi ISIC News na webu).
1. číslo ISIC NEWS je plné obsahu, jenž by vás mohl inspirovat nejen po celé jaro a léto. Naleznete v nich přehled 30 festivalů, na které s průkazem ISIC získáte slevu ze vstupného. Těšit se můžete i na rozhovor se zpěvákem Benem Cristovao, který již není jen „ten“ z talentové soutěže. Čeká vás i řada tipů na letní cestování a výběr nových ISIC slev. A to není samozřejmě všechno.
3. číslo Přišlo jaro a s ním i čerstvé vydání ISIC News 03! Pokud jste je nedostali přímo ve škole, nevadí! Stáhněte si je zde! V Novém čísle ISIC News se mimo jiné dozvíte novinky ze světa kultury, jak studují blogeři a youtubeři, a také třeba, kam se vydat letos na festival. S platným průkazem ISIC budete mít slevu nejen na vstupné, ale i na spoustu skvělých letních zážitků. Aktuální slevy sledujte na www.isic.cz/slevy.

2. číslo Přemýšlíte, jak co nejjednodušeji přežít zimu? Nenamáhejte se a přečtěte si zimní číslo ISIC NEWS, ve kterém se dozvíte hned několik způsobů, jak si zimu užít. Pro všechny milovníky lyžování jsme také připravili kompletní seznam ski areálů v ČR, ve kterých na platný průkaz ISIC získáte slevu na skipas!

[reklama_left]
[reklama_right]