226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

ISIC Magazín

Tradiční a populární magazín pro studenty, kteří chtějí mít přehled o všem, co se jich týká. V magazínu naleznete přehled nejnovějších slev, sezónní slevy (v létě přehled festivalů, v zimě zimní areály), rozhovory, soutěže, články o cestování a další tipy, jak si s ISIC užívat studentský život. Příjmené čtení.

ISIC Magazín 40

40. číslo ISIC magazínu vám nabízí přehled více než 40 ski areálů s ISIC slevou. Dále rozhovor s olympijskými medailisty Gabrielou Soukalovou a Ondřejem Moravcem. Najdete v něm i několik typů na vánoční dárky, které pořídíte se slevou díky ISIC kartě nebo ISIC slevy v číslech.

ISIC_magazin_39_titulka

39. číslo je věnováno tradičně festivalové příloze, ve které najdete 32 festivalů s ISIC slevou. Pokud rádi čtete rozhovory, můžete se dozvědět, na jaké otázky od studentů odpovídal Matěj Ruppert z kapely Monkey Business a co naopak dělá olympijská vítězka Eva Samková. A je toho samozřejmě daleko víc.

ISIC_magazin_38_titulka

38. číslo je plné informací o více než čtyřiceti zimních areálech, ve kterých můžete uplatnit svůj ISIC na zlevněné permanentky. Pro milovníky sociálních sítí je připravena malá exkurze do tajemství Facebooku, Twitteru, Instagramu, YouTube… A taky rozhovor s jedním ze dvou Čechů, kteří pracují v Kalifornii pro Facebook.

ALIVE_magazin_37_titulka

37. číslo Tímto číslem odstartovaly i 60. narozeniny ISIC. V tomto čísle se dozvíte například o nejduležitějších momentech v historii ISIC, přečtete si o tom, kteří studenti se oblékají nejlépe nebo jaká mají studenti očekávání od prvního zaměstnání. A najdete tu i přehled 36 festivalů s ISIC slevou.

Starší čísla
[reklama_left]
[reklama_right]