226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Nezapomeňte: Nový rok, nová platnost ISIC karty!

S novým rokem byste neměli, při plnění různých předsevzetí nebo jiných odhodlání, zapomenout na jednu skutečnost. Pokud chcete nadále využívat výhod ISIC, měl byste si průkaz ISIC revalidovat pro každý nový rok.

Revalidovat (prodlužovat platnost karty na další rok) jde pouze průkaz ISIC vydaný přímo střední nebo vysokou školou. Přesto, že vám někdy může fungovat karta v rámci školy (např. čipová část pro vstupy do místností, na obědy, apod.), jako průkaz ISIC je ale NEPLATNÝ (nemůžete využívat slevy, prokazovat status studenta mimo školu po celé republice nebo v zahraničí, atd.).

Platnost licence ISIC se prodlužuje pouze revalidační známkou, kterou můžete pořídit jen na své škole. Cena revalidační známky je podstatně nižší než běžná cena průkazu ISIC. Proto nezapomeňte na včasné prodloužení platnosti, ať nepřijdete minimálně o:

Máte-li průkaz ISIC zakoupený v běžné prodejní síti, je třeba zažádat opět o úplně nový průkaz. Seznam prodejních míst najdete zde nebo si ISIC jednoduše a rychle pořiďte on-line.

 

Máte dotazy k revalidaci vašeho průkazu ISIC? Dejte nám vědět na info@isic.cz nebo na náš Facebook

Související články

Copyright ©2018 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.
[reklama_left]
[reklama_right]