226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Neuvěřitelné prázdninové cestování máte na dosah!

Milan, 21letý student architektury, má fantazie na rozdávání. Pro jeho obor je to předpoklad, zbývá mu však ještě dost na psaní textů pro kapelu a hlavně vymýšlení neuvěřitelných příběhů. S jedním takovým letním se nám svěřil.

Představte si: sednete do vlaku ČD a jedete přes celou republiku na sraz se střední až kamsi na hranice. Pařba, jak má být, ale čas není natahovací a plánů hodně. Ráno skočíte na rychlík, a než se pořádně prospíte, jste na fesťáku, na který se těšíte už půl roku. Pak to chce trošku se dát do cajku, takže vlakem domů a vana to jistí! Trošku si orazíte a už zase svištíte po kolejích směr „Ádr“, když je na lezení počasí tak akorát. Pár dnů s poctivou životosprávou a trochou námahy je blahodárné a v takovém rozpoložení je nejlepší zajet za babičkou – tím spíš, když motorákem je to odtud jen asi hodinku cesty.

Vyfasované buchty příjemnou návštěvu připomenou ještě na nádraží v jižních Čechách, kde už čeká přítelkyně a pohodový týden na Šumavě. Klidné tempo dní je jak na míru i špetce samostudia – místní lokálky jsou ideální k cestování za lidovou architekturou. A pak zase cesta vlakem domů, ale ty dva týdny stály za to. A přitom jste projeli jen necelý litr!

Myslí tím náš fantasta doopravdy tisícikorunu? To nezní moc uvěřitelně…

Ano, přesně je to 990 kaček, které dáte za Jízdenku na léto od ČD na 14 dní neomezeného cestování všemi vlaky ČD po celé České republice. Ta se vyplatí i za plnou cenu 1190 korun, ale s průkazem ISIC ušetříte dvě stovky. Více najdete na www.cd.cz.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]