Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Neseďte doma a vydejte se na cesty. S LEO Express a slevou 20 %

Kdy jindy za novými zážitky než během léta? A pokud mají cestovatelé v kapse průkaz ISIC, bude pro ně tohle léto ještě příjemnější. Dopravce LEO Express totiž držitelům poskytne slevu 20 % na všechny vlakové a autobusové spoje. Je z čeho vybírat!

LEO Express se totiž můžete vydat poznávat zajímavá místa v Čechách i zahraničí. Připravili jsme pro Vás několik tipů, kam se s přáteli, partnerem nebo třeba rodinou, vydat.

Za přírodními krásami, po stopách slovenských zbojníků nebo za adrenalinem se můžete vypravit do hned na několik míst na Slovensku. Nudit se nebudete. Krásnou přírodu nebo třeba největší vodní park (nejen) na Slovensku, Tatralandii, budete mít na dosah. To vše pohodlně vlakem LEO Express, kde nechybí nové letní menu, wi-fi a klimatizace, která v horkých dnech přijde vhod.

Sportu není nikdy dost! Vypravte se na vodu nebo na kola do jižních Čech. Celá řada kempů, půjčoven lodí, cyklistických stezek a bezpočet míst, kde se vykoupat. I tam Vás LEO Express odveze, tentokrát moderními pohodlnými autobusy, které přepraví i jízdní kola. A pokud preferujete spíše vodu, jízdenka z autobusu ve vybraných kempech zajistí slevu na půjčení lodí.

Příroda a fyzické aktivity ale nemusí být pro každého. Nevadí, proč neprozkoumat některé z krásných historických měst plných dávných příběhů, dechberoucí architektury a kulinářských zážitků? Ať už si vyberete Vídeň, Salzburg nebo polský Krakov, nesáhnete vedle. A svezte se jedním z černozlatých autobusů, na jejich palubě o Vás bude dobře postaráno.

A nezapomeňte, že s průkazy ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE se na všechna tato místa můžete podívat s 20% slevou. Určitě si některou z destinací vyberte a vydejte se vstříc nových dobrodružstvím. Vzpomínky na tohle léto budou určitě stát za to!

Související články